Emlakjet
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Mersin Erdemli Satılık Ev

araması için 1,871 ilan bulundu
search
Erdemlicancel
Mersincancel
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Erdemli Satılık Konut Arayanlara İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Erdemli satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Erdemli Satılık Konut Arayanlara İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Mersin ilinin önemli ilçelerinden biri olan Erdemli geçmişten günümüze kadar geçen süreçte birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Erdemli satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedirler. İlçenin toplam yüzölçümü 28 bin 63 kilometrekaredir. İlçenin doğusunda Mersin ili, batısında Silifke ilçesi, güneyinde Akdeniz, kuzeyinde ise Karaman ili yer almaktadır. İlçe Mersin il merkezine 35 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Erdemli satılık ev tercihinde bulunmak isteyen kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin Silifke ilçesine 47 kilometre, Tömük ilçesine 13 kilometre, Güzeloluk ilçesine 40 kilometre, Toros Köyü’ne ise 60 kilometrelik bir mesafede yer aldığı bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçe Akdeniz ikliminin etkisi altındadır. Bu sebep ile ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise ılık ve yağışlı geçmektedir.

Erdemli Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 140 bin 331’dir. İlçe nüfusunun yüzde 49,96’sını (70 bin 107) erkek, yüzde 50,04’ünü (70 bin 224) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Erdemli satılık daire arayışında olan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 71 adet mahalle bulunmaktadır. Mersin Erdemli satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Adnan Menderes Mahallesi, Akdeniz Mahallesi, Akpınar Mahallesi, Alata Mahallesi, Alibeyli Mahallesi, Arpaçbahşiş Mahallesi, Arslanlı Mahallesi, Ayaş Mahallesi, Aydınlar Mahallesi, Barbaros Mahallesi, Batısandal Mahallesi, Çamlı Mahallesi, Çerçili Mahallesi, Çeşmeli Mahallesi, Çiftepınar Mahallesi, Çiriş Mahallesi, Dağlı Mahallesi, Doğusandal Mahallesi, Elbeyli Mahallesi, Elvanlı Mahallesi, Esenpınar Mahallesi, Evdilek Mahallesi, Fakılı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Gücüş Mahallesi, Güneyli Mahallesi, Güzeloluk Mahallesi, Hacıalanı Mahallesi, Hacıhalilarpaç Mahallesi, Harfilli Mahallesi, Hüsametli Mahallesi, İlemin Mahallesi, Karaahmetli Mahallesi, Karahıdırlı Mahallesi, Karakeşli Mahallesi, Karayakup Mahallesi, Kargıcak Mahallesi, Kargıpınarı Mahallesi, Kayacı Mahallesi, Kızılen Mahallesi, Kızkalesi Mahallesi, Kocahasanlı Mahallesi, Koramşalı Mahallesi, Koyuncu Mahallesi, Kösbucağı Mahallesi, Kösereli Mahallesi, Kumkuyu Mahallesi, Kuşluca Mahallesi, Küstülü Mahallesi, Limonlu Mahallesi, Merkez Mahallesi, Pınarbaşı Mahallesi, Sarıkaya Mahallesi, Sarıyer Mahallesi, Sıraç Mahallesi, Sinap Mahallesi, Sorgun Mahallesi, Şahna Mahallesi, Tabiye Mahallesi, Tapureli Mahallesi, Toros Mahallesi, Tozlu Mahallesi, Tömük Mahallesi, Türbe Mahallesi, Üçtepe Mahallesi, Üzümlü Mahallesi, Veyselli Mahallesi, Yağda Mahallesi, Yarenler Mahallesi, Yeniyurt Mahallesi ve Yüksek Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Mersin ilinin Erdemli ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Mersin Erdemli de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
100 metrekare konutun Türkiye ve İsta...

100 metrekare konutun Türkiye ve İsta...

15 Mayıs 2023

Fahiş Kiralara Karşı Yeni Formül

Fahiş Kiralara Karşı Yeni Formül

2 Mayıs 2023

İstanbullular En Çok Hangi Şehirlere ...

İstanbullular En Çok Hangi Şehirlere ...

2 Mayıs 2023

İstanbul’da 10 Bin TL’ye Kaç Metrekar...

İstanbul’da 10 Bin TL’ye Kaç Metrekar...

2 Mayıs 2023

Gayrimenkul Sektöründe Yeni Döneme Gi...

Gayrimenkul Sektöründe Yeni Döneme Gi...

2 Mayıs 2023

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2023 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.