Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Mesudiyecancel
Orducancel

Ordu Mesudiye Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Mesudiye Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Mesudiye satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinebilirsiniz.

Mesudiye Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Ordu ilinin güney kesimlerinde yer alan Mesudiye ilçesi denize oldukça uzak bir noktada, dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. Ordu il merkezine 120 kilometrelik bir mesafede yer alan ilçe içerisinde birçok yayla ve ovalık arazi yer almaktadır. Mesudiye satılık konut arayanlar ilçe coğrafyası ile ilgili olarak detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçede Karadeniz iklimi hakimdir. İlçede yazlar ılık ve yağışlı, kışlar ise tipik Karadeniz iklimine göre daha sert geçmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan tarım faaliyetleri kapsamında çay ve fındık tarımı oldukça yaygındır. Mesudiye satılık ev tercihinde bulunmayı düşünen kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçede küçükbaş ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile de ilgilenildiği bilgisine ulaşmaktadır.

Mesudiye Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 26 bin 287’dir. İlçe nüfusunun yüzde 52,16’sını (13 bin 711) erkek, yüzde 47,84’ünü (12 bin 576) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Mesudiye satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 67 adet mahalle bulunmaktadır. Ordu Mesudiye satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği mahalleler: Abdili Mahallesi, Alan Mahallesi, Arıcılar Mahallesi, Arıkmusa Mahallesi, Armutkolu Mahallesi, Arpaalan Mahallesi, Aşağıgökçe Mahallesi, Aşıklı Mahallesi, Bahçe Mahallesi, Balıklı Mahallesi, Bayırköy Mahallesi, Bayraklı Mahallesi, Beşbıyık Mahallesi, Beyağaç Mahallesi, Beyseki Mahallesi, Birebir Mahallesi, Celal Mahallesi, Çaltepe Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Çardaklı Mahallesi, Çavdar Mahallesi, Çerçi Mahallesi, Çitliksarıca Mahallesi, Çukuralan Mahallesi, Darıcabaşı Mahallesi, Dayılı Mahallesi, Derebaşı Mahallesi, Doğançam Mahallesi, Dursunlu Mahallesi, Erikköy Mahallesi, Esatlı Mahallesi, Göçbeyi Mahallesi, Gölbaşı Mahallesi, Gülpınar Mahallesi, Güneyce Mahallesi, Güvenli Mahallesi, Güzelce Mahallesi, Güzle Mahallesi, Hamzalı Mahallesi, Herközü Mahallesi, Ilışar Mahallesi, Kale Mahallesi, Karabayır Mahallesi, Karacaören Mahallesi, Kavaklıdere Mahallesi, Kayadibi Mahallesi, Kışlacık Mahallesi, Konacık Mahallesi, Mahmudiye Mahallesi, Merkez Mahallesi, Musalı Mahallesi, Müslüm Sarıca Mahallesi, Pınarlı Mahallesi, Sarıca Mahallesi, Sarıyayla Mahallesi, Topçam Mahallesi, Türkköyü Mahallesi, Üçyol Mahallesi, Yağmurlar Mahallesi, Yardere Mahallesi, Yavşan Mahallesi, Yenimahalle Mahallesi, Yeşilce Mahallesi, Yeşilçit Mahallesi, Yeveli Mahallesi, Yukarıgökçe Mahallesi ve Yuvalı Mahallesi’dir.

Sizler de satılık konut tercihini Ordu Mesudiye ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Ordu Mesudiye uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret edebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

Konutta Yüksek Fiyat Dönemi Son Buluy...

22 Haziran 2022

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

Ankara'da Konut Satışları Patladı, Ki...

22 Haziran 2022

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

İzmir ve Giresun'da Kamudan Satılık D...

22 Haziran 2022

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

MİLLİ EMLAK / ARSA SATIŞLARI HAZİRAN ...

13 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.