/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Düziçicancel

Osmaniye Düziçi Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Düziçi Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Düziçi satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan saatler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut tercihinde bulunabilirsiniz.

Düziçi Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Osmaniye iline bağlı Düziçi ilçesi ismini veren Düziçi Ovası’nın kenarında kurulmuştur. Etrafı dağlarla çevrili olan ilçe arazi yapısı bakımından da oldukça engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. Düziçi satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçenin toplam yüzölçümü 460.90 kilometrekaredir. İlçe bulunduğu bölge itibari ile su kaynakları bakımından oldukça zengindir. İlçede yer alan su kaynaklarından başlıcaları; Kızılca Deresi, Deliçay Deresi, Bağlama Deresi, Üzümlü Deresi, Çamiçi Deresi ve Sabun Çayı’dır. Düziçi satılık ev arayan kişiler yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin tarım faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. 

Düziçi Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 83 bin 971’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,26’sını (42 bin 202) erkek, yüzde 49,74’ünü (41 bin 769) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Düziçi satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 38 adet mahalle ve 26 adet köy bulunmaktadır. Osmaniye Düziçi satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Aydınlar Mahallesi, Boğaziçi Mahallesi, Boyalı Mahallesi, Celiller Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çevlik Mahallesi, Çiftlik Mahallesi, Çiraz Mahallesi, Çukuroba Mahallesi, Demirciler Mahallesi, Dümbürdek Mahallesi, Ellek Mahallesi, Gökyıldız Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İrfaniye Mahallesi, İrfanlı Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Karacaoğlan Mahallesi, Karacaören Mahallesi, Karaçarlı Mahallesi, Karkın Mahallesi, Karlıca Mahallesi, Karşıyaka Mahallesi, Katobası Mahallesi, Kurtbeyoğlu Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Kürt Mahmutlar Mahallesi, Merkez Mahallesi, Peçenek Mahallesi, Soylar Mahallesi, Şehit Asker Kemal Keskin Mahallesi, Şehit Hüseyin Sarı Mahallesi, Uzun Banı Mahallesi, Üzümlü Mahallesi, Yenice Haruniye Mahallesi, Yeşil Yurt Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Yukarı Hacılar Mahallesi, Akçakoyunlu Köyü, Alibozlu Köyü, Bayındırlı Köyü, Bostanlar Köyü, Çatak Köyü, Çerçioğlu Köyü, Çitli Köyü, Çotlu Köyü, Elbeyli Köyü, Gökçeçayır Köyü, Gümüş Köyü, Güzelyurt Köyü, Karagedik Köyü, Karaguz Köyü, Kuşcu Köyü, Oluklu Köyü, Pirsultanlı Köyü, Selverler Köyü, Söğütlügöl Köyü, Yazlamazlı Köyü, Yenifarsak Köyü, Yeşildere Köyü, Yeşilköy Köyü ve Yeşilyurt Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Osmaniye ilinin Düziçi ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Osmaniye Düziçi uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

Emlakjet yazlıklara olan talepteki ve...

12 Haziran 2021

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

Emlakjet ve TÜGEM’den Gayrimenkul Sek...

1 Haziran 2021

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

Ev arayanların yüzde 70'inin bütçesi ...

24 Mayıs 2021

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

TUİK 2021 Nisan Konut Satış İstatisti...

17 Mayıs 2021

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

Hayalimizdeki Ev 3 Oda Bir Salon

22 Nisan 2021

Düziçi Satılık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.