/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Osmaniye Merkezcancel

Osmaniye Osmaniye Merkez Satılık Ev

araması için 5 ilan bulundu

Osmaniye Merkez Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Osmaniye Merkez satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut satın alabilirsiniz.

Osmaniye Merkez Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Osmaniye ilinin merkezinde yer alan Osmaniye merkez ilçesi birçok yüzey şeklini bünyesinde barındırmaktadır. İlçede yükselti güneyden kuzeye doğru artış göstermektedir. Osmaniye satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin batı kesimlerinde Adana Ovası’nın düzlük arazileri yer almaktadır. İlçede önemli dağlık araziler bulunmaktadır. Bu dağlardan başlıcaları; Gavur Dağları, Amanos Dağları ve Toros Dağları’dır. İlçede Akdeniz ikliminin etkileri görülmektedir. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise ılık ve yağışlı geçmektedir. İlçe ekonomisinin temeli tarım, ticaret ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında yer fıstığı ve turp üreticiliği yapılmaktadır. Osmaniye Merkez satılık ev tercihinde bulunmayı düşünen kişiler yaptıkları araştırmalarda ilçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında küçükbaş hayvancılık faaliyetlerinin yapıldığı bilgisine ulaşmaktadır.

Osmaniye Merkez Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 264 bin 373’tür. İlçe nüfusunun yüzde 50,11’ini (132 bin 484) erkek, yüzde 49,89’unu (131 bin 889) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Osmaniye Merkez satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 39 adet mahalle ve 37 adet köy bulunmaktadır. Osmaniye Merkez de satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Adnan Menderes Mahallesi, Ahmet Yesevi Mahallesi, Ali Bekirli Mahallesi, Alibeyli Mahallesi, Baş Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Dr.İhsan Göknal Mahallesi, Dumlupınar Mahallesi, Esenevler Mahallesi, Fakıuşağı Mahallesi, Fatih Mahallesi, Gebeli Mahallesi, Hacı Osmanlı Mahallesi, Haraz Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Karaboyunlu Mahallesi, Karacay Mahallesi, Karataş Mahallesi, Kazım Karabekir Mahallesi, Kocatepe Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, M.Akif Ersoy Mahallesi, M.Fevzi Çakmak Mahallesi, Mevlana Mahallesi, Mimar Sinan Mahallesi, Rahime Hatun Mahallesi, Raufbey Mahallesi, Rızaiye Mahallesi, Selimiye Mahallesi, Şirinevler Mahallesi, Ulaşlı Mahallesi, Vatan Mahallesi, Yaverpaşa Mahallesi, Yedi Ocak Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeşil Yurt Mahallesi, Yeşiltepe Mahallesi, Yıldırım Beyazıt Mahallesi, Yunus Emre Mahallesi, Akyar Köyü, Arslanlı Köyü, Bahçe Köyü, Çağşak Köyü, Çardak Köyü, Çona Köyü, Değirmen Ocağı Köyü, Dereli Köyü, Dereobası Köyü, Dervişli Köyü, Gökçeadam Köyü, Karacalar Köyü, Issızca Köyü, Karataş Köyü, Kayalı Köyü, Kazmaca Köyü, Kesmeburun Köyü, Kırıklı Köyü, Kırmacılı Köyü, Kırmıtlı Köyü, Koçyurdu Köyü, Köyyeri Köyü, Kumarlı Köyü, Küllü Köyü, Nohuttepe Köyü, Orhaniye Köyü, Oruçgazi Köyü, Sakarcalık Köyü, Sakızgediği Köyü, Selimiye Köyü ve Sarpınağzı Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihini Osmaniye Merkez ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Osmaniye Merkez de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
2020 Temmuz Ayı Kira Artış Oranları A...

2020 Temmuz Ayı Kira Artış Oranları A...

3 Temmuz 2020

Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

2 Temmuz 2020

Konut Kredisi Faiz Oranları Temmuz Ay...

Konut Kredisi Faiz Oranları Temmuz Ay...

1 Temmuz 2020

Gayrimenkul Talebinde Artış Yaşandı

Gayrimenkul Talebinde Artış Yaşandı

30 Haziran 2020

Emlak İşletmelerine Ek Şartlar

Emlak İşletmelerine Ek Şartlar

29 Haziran 2020

Osmaniye Merkez Satılık Ev
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.