/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Çarşambacancel

Samsun Çarşamba Satılık Ev

araması için 23 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Çarşamba Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Çarşamba satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut satın alma işleminizi gerçekleştirebilirsiniz.

Çarşamba Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Samsun ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Çarşamba ilçesi geçmiş dönemlerden günümüze kadar geçen süreçte birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Çarşamba satılık konut araya kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçe Karadeniz Bölgesi’nin Orta Karadeniz Bölümü içerisinde yer almaktır. İlçe Samsun ili içerisinde nüfus bakımından en kalabalık üçüncü ilçedir. İlçe Samsun ilinin doğu kesimlerinde yer almakta olup batı kesimlerinde Tekkeköy ilçesi, doğu kesimlerinde Terme ilçesi, güney kesimlerinde Salıpazarı ve Ayvacık ilçeleri yer almaktadır. İlçe Samsun il merkezine 36 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. İlçe su kaynakları bakımından oldukça zengindir. Yeşilırmak suları ilçe için oldukça önemlidir. Çarşamba satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadırlar.

Çarşamba Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgileri

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 138 bin 840’tır. İlçe nüfusunun yüzde 50,04’ünü (69 bin 474) erkek, yüzde 49,96’sını (69 bin 366) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Çarşamba satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 136 adet mahalle bulunmaktadır. Samsun Çarşamba satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Acıklı Mahallesi, Ağcagüney Mahallesi, Ahubaba Mahallesi, Akçaltı Mahallesi, Akçatarla Mahallesi, Akkuzulu Mahallesi, Ali Fuat Başgil Mahallesi, Alibeyli Mahallesi, Allı Mahallesi, Arımköseli Mahallesi, Aşıklı Mahallesi, Ataköy Mahallesi, Demirarslan Mahallesi, Demircili Mahallesi, Demirli Mahallesi, Denizler Mahallesi, Deyincek Mahallesi, Dikbıyık Mahallesi, Durakbaşı Mahallesi, Durusu Mahallesi, Eğridere Mahallesi, Eğrikum Mahallesi, Epçeli Mahallesi, Esençay Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Gazi Mahallesi, Gökçeçakmak Mahallesi, Gökçeli Mahallesi, Güldere Mahallesi, Gülören Mahallesi, Gülyazı Mahallesi, Güneşli Mahallesi, Hacılıçay Mahallesi, Hasbahçe Mahallesi, Karacalı Mahallesi, Karakaya Mahallesi, Karakulak Mahallesi, Karamustafalı Mahallesi, Kaydan Mahallesi, Kemer Mahallesi, Kestanepınarı Mahallesi, Kızılot Mahallesi, Kirazbucağı Mahallesi, Kirazlıkçay Mahallesi, Kocakavak Mahallesi, Koldere Mahallesi, Konukluk Mahallesi, Köklük Mahallesi, Köroğlu Mahallesi, Porsuk Mahallesi, Sahilköy Mahallesi, Saraçlı Mahallesi, Sarıcalı Mahallesi, Sefalı Mahallesi, Turgutlu Mahallesi, Uluköy Mahallesi, Ulupınar Mahallesi, Umut Mahallesi, Ustacalı Mahallesi, Uzunlu Mahallesi, Üç Köprü Mahallesi, Vakıfköprü Mahallesi, Yağcılar Mahallesi, Yamanlı Mahallesi, Yenikaracalı Mahallesi, Yenikışla Mahallesi, Yeniköseli Mahallesi, Yeşildere Mahallesi, Yeşilırmak Mahallesi, Yeşilova Mahallesi, Yukarıdikencik Mahallesi ve Yukarıdonurlu Mahallesi’dir.

Sizler de satılık konut tercihini Samsun ilinin Çarşamba ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Samsun Çarşamba da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

16 Kasım 2020

E-Devletten Deprem Riski Sorgulama Na...

E-Devletten Deprem Riski Sorgulama Na...

4 Kasım 2020

Emlakjet, emlak danışmanları için  ‘P...

Emlakjet, emlak danışmanları için ‘P...

23 Ekim 2020

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

Emlak Sektörüne Değer Katacak Düzenle...

17 Ekim 2020

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

TÜİK 2020 Eylül Konut Satış İstatisti...

15 Ekim 2020

Çarşamba Satılık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2020 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.