/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Kurtalancancel
Siirtcancel

Siirt Kurtalan Satılık Ev

araması için 1 ilan bulundu

Kurtalan Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Yol Rehberi

Emlakjet ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Kurtalan satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan aylar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut alma sürecinizi hızlandırabilirsiniz.

Kurtalan Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Siirt ilinin önemli ilçeleri arasında yer alan Kurtalan ilçesi Güneydoğu Anadolu Bölgesi içerisinde yer almaktadır. Kurtalan satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin doğusunda Siirt Merkez ilçesi, batısında Beşiri ilçesi, kuzeyinde Baykan ilçesi, güneybatısında ise Hasankeyf ilçesi yer almaktadır. Toplam yüzölçümü 669.25 kilometrekare olan ilçe dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. Bulunduğu konum itibari ile karasal iklim etkisi altında olan ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve kar yağışlı geçmektedir. İlçe su kaynakları bakımından oldukça zengindir. İlçede yer alan su kaynaklarından başlıcaları; Garzan Çayı, Reşan Çayı ve Başur Çayı’dır. Kurtalan satılık ev arayan kişiler yaptıkları araştırmalarda ilçe ekonomisinin hayvancılık faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadır. 

Kurtalan Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 59 bin 647’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,76’sını (30 bin 275) erkek, yüzde 49,24’ünü (29 bin 372) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Kurtalan satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 16 adet mahalle ve 55 adet köy bulunmaktadır. Siirt Kurtalan satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler ve köyler: Bağlar Mahallesi, Bahçelievler Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çeşme Mahallesi, Dicle Mahallesi, Fırat Mahallesi, Garzan Mahallesi, Güney Mahallesi, Kayalı Mahallesi, Kültür Mahallesi, Seyrantepe Mahallesi, Sümer Mahallesi, Tekel Mahallesi, Yayıkdere Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yenidoğan Mahallesi, Ağaçlıpınar Köyü, Akçagedik Köyü, Akçalı Köyü, Akdem Köyü, Aksöğüt Köyü, Atalay Köyü, Avcılar Köyü, Aydemir Köyü, Azıklı Köyü, Bağlıca Köyü, Ballıkaya Köyü, Beşler Köyü, Beykent Köyü, Bozhüyük Köyü, Bölüktepe Köyü, Çakıllı Köyü, Çalıdüzü Köyü, Çattepe Köyü, Çayırlı Köyü, Çeltikbaşı Köyü, Demirkuyu Köyü, Derince Köyü, Ekinli Köyü, Erdurağı Köyü, Gökdoğan Köyü, Gözpınar Köyü, Gürgöze Köyü, Güzeldere Köyü, İğdeli Köyü, İncirlik Köyü, Kapıkaya Köyü, Karabağ Köyü, Kayalısu Köyü, Kılıçlı Köyü, Konakpınar Köyü, Saipbeyli Köyü, Şenköy Köyü, Taşoluk Köyü, Tatlı Köyü, Teylan Köyü, Tosunbağı Köyü, Toytepe Köyü, Tulumtaş Köyü, Tütün Köyü, Uluköy Köyü, Üçpınar Köyü, Yakıttepe Köyü, Yanarsu Köyü, Yayıklı Köyü, Yellice Köyü, Yeniköprü Köyü, Yeşilkonak Köyü, Yoldurağı Köyü, Yuvalı Köyü ve Yürekveren Köyü’dür.

Sizler de satılık daire tercihini Siirt ilinin Kurtalan ilçesinden yana kullanmak isteye kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Siirt Kurtalan uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Milyon Dolarlık Malikanesini Satmıştı...

Milyon Dolarlık Malikanesini Satmıştı...

20 Mayıs 2022

Kaan Yıldırım İle Yeni Aşka Yelken Aç...

Kaan Yıldırım İle Yeni Aşka Yelken Aç...

20 Mayıs 2022

UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde...

UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde...

20 Mayıs 2022

 Konut Satış İstatistikleri, Nisan 20...

Konut Satış İstatistikleri, Nisan 20...

18 Mayıs 2022

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı k...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı k...

10 Mayıs 2022

Kurtalan Satılık Ev
Ağaçlıpınar KöyüAkçagedik KöyüAkçalı KöyüAkdem KöyüAksöğüt KöyüAtalay KöyüAvcılar KöyüAydemir KöyüAzıklı KöyüBağlıca KöyüBağlıca Köyü (Aşağı Dibekli Mahallesi)Bağlıca Köyü (Yukarı Dibekli Mahallesi)Bahçelievler MahallesiBallıkaya KöyüBallıkaya Köyü (Yuvalı Mahallesi)Beşler KöyüBeykent KöyüBozhüyük KöyüBölüktepe KöyüCumhuriyet MahallesiÇakıllı KöyüÇalıdüzü KöyüÇattepe KöyüÇayırlı KöyüÇeltikbaşı KöyüÇeltikbaşı Köyü (Balıklı Mahallesi)Demirkuyu KöyüDerince KöyüDicle MahallesiEkinli KöyüErdurağı KöyüErdurağı Köyü (Kaynaklı Mahallesi)Erdurağı Köyü (Sıcaksu Mahallesi)Fırat MahallesiGarzan MahallesiGökdoğan KöyüGökdoğan Köyü (Yunuslar Mahallesi)Gözpınar KöyüGüney MahallesiGürgöze KöyüGürgöze Köyü (Kuyucuk Mahallesi)Güzeldere Köyüİğdeli Köyüİğdeli Köyü (Yazılı Mahallesi)İncirlik KöyüKapıkaya KöyüKarabağ KöyüKayabağlar Bld. (Bağlar Mahallesi)Kayabağlar Bld. (Çeşme Mahallesi)Kayabağlar Bld. (Kayalı Mahallesi)Kayalısu KöyüKılıçlı KöyüKonakpınar KöyüKültür MahallesiSaipbeyli KöyüSeyrantepe MahallesiSümer MahallesiŞenköy KöyüTaşoluk KöyüTatlı KöyüTekel MahallesiTeylan KöyüTosunbağı KöyüToytepe KöyüTulumtaş KöyüTulumtaş Köyü (Evciler Mahallesi)Tütün KöyüTütün Köyü (Çay Mahallesi)Tütün Köyü (Yapılar Mahallesi)Uluköy KöyüUluköy Köyü (Gümüşsuyu Mahallesi)Üçpınar KöyüÜçpınar Köyü (Aşağı Bişer Mahallesi)Üçpınar Köyü (Kargılı Mahallesi)Yakıttepe KöyüYanarsu KöyüYayıkdere MahallesiYayıklı KöyüYellice KöyüYenidoğan MahallesiYeniköprü KöyüYeni MahallesiYeşilkonak KöyüYoldurağı KöyüYuvalı KöyüYuvalı Köyü (Bozdoğan Mahallesi)Yuvalı Köyü (Soğuksu Mahallesi)Yürekveren Köyü
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.