Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Akıncılarcancel
Sivascancel

Sivas Akıncılar Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Akıncılar Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Yol Rehberi

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Akıncılar satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut satın alabilirsiniz.

Akıncılar Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Sivas iline bağlı önemli ilçeler arasında yer alan Akıncılar geçmişten günümüze kadar geçen süreçte birçok önemli uygarlığa ev sahipliği yapmıştır. Akıncılar satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçe Doğu Karadeniz Bölgesi’nin batı ve iç kesimlerinde yer almaktadır. Kelkit Havzası içerisinde yer alan ilçenin doğu kesimlerinde Sivas iline bağlı olan Gölova ilçesi, batı kesimlerinde Suşehri ilçesi, güney kesimlerinde İmranlı ilçesi, güneydoğu kesimlerinde Erzincan iline bağlı Refahiye ilçesi, kuzey kesimlerinde ise Giresun iline bağlı Şebinkarahisar ilçesi yer almaktadır. İlçe toplam yüzölçümü 550 kilometrekare olup ilçenin güney kesimlerinde yer alan Kızıldağ ilçenin önemli yükseltileri arasında yer almaktadır. İlçe su kaynakları bakımından da oldukça zengindir. İlçede yer alan Kelkit Çayı ilçe için oldukça önemlidir. Kelkit Çayı üzerinde yer alan Kılıçkaya Barajı’nın göl olan kesimleri ilçe sınırlarında yer almaktadır. Akıncılar satılık ev arayan kişiler ilçe hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçenin denizden yüksekliğinin ortalama 1000 metre olduğu bilgisine ulaşmaktadır. İlçenin en düşük rakıma sahip bölgesi ise Kelkti Vadisi içerisinde yer almaktadır.

Akıncılar Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 5 bin 675’tir. İlçe nüfusunun yüzde 52,16’sını (2 bin 960) erkek, yüzde 47,84’ünü (2 bin 175) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Akıncılar satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 6 adet mahalle ve 30 adet köy bulunmaktadır. Sivas Akıncılar satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği mahalleler ve köyler: Cumhuriyet Mahallesi, Gönen Mahallesi, Yayla Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeşilyazı Mahallesi, Yukarı Mahallesi, Abdurrahman Köyü, Aşağıyeniköy Köyü, Avşar Köyü, Balçık Köyü, Ballıdere Köyü, Çiçekli Köyü, Derecik Köyü, Doğantepe Köyü, Dündar Köyü, Ekenek Köyü, Elibüyük Köyü, Eskibağ Köyü, Geyikpınar Köyü, Göllüce Köyü, Kavak Köyü, Kayı Köyü, Kılıç Köyü, Onarı Köyü, Ortaköy Köyü, Sapanlı Köyü, Sevindik Köyü, Sıyrındı Köyü, Şenbağlar Köyü, Uğrunca Köyü, Üzengi Köyü, Yağlıçayır Köyü, Yukarısarıca Köyü, Yusufşeyh Köyü ve Yünlüce Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihini Sivas ilinin Akıncılar ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Sivas Akıncılar da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

1 Temmuz 2022

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

30 Haziran 2022

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.