/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Muratlıcancel
Tekirdağcancel

Tekirdağ Muratlı Satılık Ev

araması için 17 ilan bulundu

Muratlı Satılık Konut Arayan Vatandaşlara Yol Rehberi

Emlakjet.com satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyor. Muratlı satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan aylar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut tercihinde bulunabilirsiniz.

Muratlı Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Tekirdağ iline bağlı Muratlı ilçesinin toplam yüzölçümü 427 kilometrekaredir. Muratlı satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçenin denizden yüksekliği 82 metredir. İlçede Trakya geçiş iklimi hakimdir. Yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçe akarsu kaynakları bakımından oldukça zengindir. İlçede yer alan en önemli akarsular Çorlu ve Ergene akarsularıdır. İlçe dağlık ve engebeli bir arazi yapısının yanı sıra ovalık arazileri de içerisinde barındırmaktadır. İlçede yer alan tarım arazileri oldukça verimlidir. Muratlı satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi ile ilgili olarak da detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede yapılan bu ekonomik faaliyetlerin modernleşme eğilimi ilçenin modernleşmeye hızla ayak uydurmasına yardımcı olmaktadır. İlçede yapılan bu faaliyetler ilçe ekonomisine de önemli katkılar sağlamaktadır. İlçe ekonomisinin her geçen gün gelişmesi ilçenin dış bölgelere verdiği göçü oldukça azaltmış olup başka bölgelerden kişilerin ilçeden konut tercihinde bulunmasına sebep olmuştur. Bu nedenle de ilçeden satılık konut arayışında olan vatandaşların sayısında her geçen gün artış olduğu gözlemlenmektedir.

Muratlı Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 28 bin 537’dir. İlçe nüfusunun yüzde 50,95’ini (14 bin 540) erkek, yüzde 49,5’ini (13 bin 997) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Muratlı satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 20 adet mahalle bulunmaktadır. Tekirdağ Muratlı satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Arzulu Mahallesi, Aşağısevindikli Mahallesi, Aydınköy Mahallesi, Balabanlı Mahallesi, Ballıhoca Mahallesi, Çevrimkaya Mahallesi, Fatih Mahallesi, Hanoğlu Mahallesi, İnanlı Mahallesi, İstiklal-Kurtpınar Mahallesi ,Kazım Dirik-Turan Mahallesi, Kepenekli Mahallesi, Kırkkepenekli Mahallesi, Muradiye Mahallesi, Müsellim Mahallesi, Yavaşça Mahallesi, Yeşilsırt Mahallesi, Yukarısevindikli Mahallesi, Yukarısırt Mahallesi ve Yurtbekler Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Tekirdağ ilinin Muratlı ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Tekirdağ Muratlı da uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Konut fiyatları cep yakarken 3 yıllık...

Konut fiyatları cep yakarken 3 yıllık...

27 Mayıs 2022

Hükümet Düğmeye Bastı! Bu Adada Yaşar...

Hükümet Düğmeye Bastı! Bu Adada Yaşar...

27 Mayıs 2022

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Sat...

Ankara Büyükşehir Belediyesi'nden Sat...

27 Mayıs 2022

Arsa yatırımı yapmak isteyenlere fırs...

Arsa yatırımı yapmak isteyenlere fırs...

27 Mayıs 2022

Bakan Kurum'dan Kira Açıklaması

Bakan Kurum'dan Kira Açıklaması

26 Mayıs 2022

Tekirdağ Muratlı Satılık Ev fiyatları ve ilanları emlakjet.com'da! Emlakjet.com'da Tekirdağ Muratlı Satılık Ev ilanlarını detaylı bir şekilde inceleyebilir, en uygun seçeneği pratik bir şekilde bulabilirsin. Sahibinden, ara kat, 2+1, 3+1, dubleks Tekirdağ Muratlı Satılık Ev fırsatları emlakjet.com'da!
 • Tekirdağ Saray Satılık Ev Fiyatları ve İlanları
 • Şarköy Hoşköy Mahallesi Satılık Ev Fiyatları ve İlanları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Şarköy Kızılcaterzi Mahallesi Satılık Ev Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Şarköy Mürefte Mahallesi Satılık Ev Fiyatları
 • 1+1, 2+1 ve 3+1 Süleymanpaşa Bahçelievler Mahallesi Satılık Ev Fiyatları
 • Emlakjet
  EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

  Emlakjet bir

  grup şirketidir

  Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
  Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.