Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Şarköycancel
Tekirdağcancel

Tekirdağ Şarköy Satılık Ev

araması için 247 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR
1 - 28 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Şarköy Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Rehberi

Emlakjet  olarak satılık konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda yardımcı oluyoruz. Şarköy satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan haftalar süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi edinerek konut tercihinde bulunabilirsiniz.

Şarköy Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgilendirme

Tekirdağ iline bağlı Şarköy ilçesi, Tekirdağ ilinin güneybatı kesimlerinde yer almaktadır. Şarköy satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin doğu ve güney kesimlerinde Marmara Denizi, batı kesimlerinde Çanakkale iline bağlı Gelibolu ilçesi, kuzey kesimlerinde ise Tekirdağ Merkez ilçesi ve Malkara ilçesi yer almaktadır. İlçenin toplam yüzölçümü 515 kilometrekare olup en yüksek noktası ise 924 metre ile Uçakbaşı Tepesi’dir. İlçe Akdeniz ve Marmara iklimleri arasında bir geçiş iklimine sahiptir. İlçede yazlar sıcak, kışlar ise soğuk geçmektedir. İlçe bitki örtüsü genellikle makidir. Su kaynakları bakımından çok fazla zengin olmayan ilçede yer alan akarsuların başında; Ganos Deresi, Uçmakdere Deresi, Mürefte deresi, Eriklice Deresi ve Olukbaşı Deresi gelmektedir. Bu derelerin suları yazın neredeyse tamamen buharlaşmaktadır. Şarköy satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında yaptıkları araştırmalar sonucunda ilçe ekonomisinin tarım, hayvancılık ve turizm faaliyetlerine dayandığı bilgisine ulaşmaktadırlar. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında belli başlı hububat, meyve ve sebze ürünleri yetiştirilmektedir. İlçede hayvancılık faaliyetleri fazla yoğun olmamakla birlikte küçükbaş ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede turizm faaliyetleri kapsamında ise yaz turizmi oldukça yaygındır.

Şarköy Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 32 bin 565’tir. İlçe nüfusunun yüzde 50,37’sini (16 bin 404) erkek, yüzde 49,63’ünü (16 bin 161) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Şarköy satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 31 adet mahalle bulunmaktadır. Tekirdağ Şarköy satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Aşağıkalamış Mahallesi, Beyoğlu Mahallesi, Bulgur Mahallesi, Camikebir Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çengelli Mahallesi, Çınarlı Mahallesi, Eriklice Mahallesi, Gaziköy Mahallesi, Gölcük Mahallesi, Güzelköy Mahallesi, Hoşköy Mahallesi, İğdebağları Mahallesi, İshaklı Mahallesi, İstiklal Mahallesi, Kızılcaterzi Mahallesi, Kirazlı Mahallesi, Kocaali Mahallesi, Mursallı Mahallesi, Mürefte Mahallesi, Palamut Mahallesi, Sofuköy Mahallesi, Şenköy Mahallesi, Tepeköy Mahallesi, Uçmakdere Mahallesi, Ulaman Mahallesi, Yayaağaç Mahallesi, Yayaköy Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yörgüç Mahallesi ve Yukarıkalamış Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Tekirdağ ilinin Şarköy ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvenilir emlakçınızdan ya da sahibinden Tekirdağ Şarköy de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

Fahriye Evcen ve Burak Özçivit Yeni Y...

27 Haziran 2022

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

Konut Kiralarına Artış Sınırı Ne Zama...

23 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.