Yazlık arıyorsan cevap net: Emlakjet!
/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Dernekpazarıcancel
Trabzoncancel

Trabzon Dernekpazarı Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Dernekpazarı Satılık Konut Arayanlar İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet ekibi olarak konut arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Dernekpazarı satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasasını öğrenebilirsiniz.

Dernekpazarı Satılık Konut Arayan Kişilere İlçe Hakkında Genel Bilgilendirme

Trabzon iline bağlı Dernekpazarı ilçesi dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. Dernekpazarı satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin doğu kesimlerinde Hayrat ilçesi, batı kesimlerinde Köprübaşı ilçesi, güney kesimlerinde Çaykara ilçesi, kuzey kesimlerinde ise Of ilçesi yer almaktadır. İlçe konumu itibari ile Karadeniz iklimi etkisi altındadır. Bu nedenle ilçe hemen hemen her mevsim yağış almaktadır. Bu sebep ile de ilçe bitki örtüsü oldukça zengindir. İlçede yer alan bitki türlerinden başlıcaları; Trabzon hurması, akçaağaç, şimşir, karayemiş, defne, prekanta, muşmula, katran ardıcı, kocayemiş, kızılağaç, kestane, meşe türleri, dışbudak, ıhlamur, adi fındık, beyaz söğüt, kavak, doğu çınarı, Avrupa kestanesi, adi kızılağaç, adi gürgen, adi fındık, doğu gürgeni, meşe, akçaağaç, üvez, çitlenbik, defne, mor çiçekli ormangülü, kayın, ladin ve köknardır. İlçe akarsu kaynakları bakımından oldukça zengin olup ilçede yer alan akarsuların rejimi oldukça düzenlidir. Dernekpazarı satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında birçok hububat, meyve ve sebze ürünün tarım faaliyetleri yürütülebilmektedir. İlçede yapılan tarım faaliyetleri sulu tarım faaliyetleri şeklindedir. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri et ve süt besiciliği şeklinde olup ancak bölge ihtiyacını karşılayabilmektedir. İlçe ekonomisi modernleşme sebebi ile de her geçen gün kalkınmaktadır.

Dernekpazarı Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 4 bin 204’tür. İlçe nüfusunun yüzde 49,7’sini (2 bin 63) erkek, yüzde 50,93’ünü (2 bin 141) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Dernekpazarı satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 14 adet mahalle bulunmaktadır. Trabzon Dernekpazarı satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Akköse Mahallesi, Çalışanlar Mahallesi, Çayırbaşı Mahallesi, Gülen Mahallesi, Günebakan Mahallesi, Güney Mahallesi, Kondu Mahallesi, Merkez Mahallesi, Ormancık Mahallesi, Taşçılar Mahallesi, Tüfekçi Mahallesi, Yenicami Mahallesi, Yenice Mahallesi ve Zincirlitaş Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Trabzon ilinin Dernekpazarı ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Trabzon Dernekpazarı uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek konut tercihinize kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

Bakanlık Tarafından Konutlarda Isı Ya...

1 Temmuz 2022

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

Vous Proje Pazarlama'nın Satış Yöneti...

30 Haziran 2022

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

“Kiracıların 3’te 2’si Haklarını Bilm...

28 Haziran 2022

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

Bakan Kurum'dan Son Dakika Açıklaması...

27 Haziran 2022

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

Kiralık Ev Ararken Mağdur Olmamak İçi...

27 Haziran 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.