/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Hayratcancel
Trabzoncancel

Trabzon Hayrat Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı
warning
Sonuç Bulunamadı
Aramanıza uygun ilan bulunamadı. Arama kriterlerinizi değiştirerek tekrar deneyebilirsiniz.
Tüm Filtreleri Temizle

Hayrat Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Yol Rehberi

Emlakjet ekibi olarak satılık daire arayışında olan kişilere yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Hayrat satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasasını öğrenerek konut sahibi olabilirsiniz.

Hayrat Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Hakkında Genel Bilgiler

Trabzon iline bağlı Hayat ilçesi Karadeniz sahil şeridine 11 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Hayrat satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile ilgili olarak detaylı araştırmalar yapmaktadır. Toplam yüzölçümü 170 kilometrekare olan ilçenin denizden yüksekliği 180 metredir. Bulunduğu konum itibari ile dağlık ve engebeli bir arazi yapısına sahip olan ilçede Karadeniz iklimi hakimdir. Bu nedenle ilçede yazlar ılık, kışlar ise serin ve yağışlı geçmektedir. İlçe hemen hemen her mevsim yağış almaktadır. Bu nedenle ilçe ormanlık arazileri bakımından oldukça zengindir. Hayrat satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi ile ilgili olarak da detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe ekonomisin temeli tarım, sanayi ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında çay, fındık ve belli başlı sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri yürütülmektedir. İlçede sanayi faaliyetleri kapsamında tarım ürünlerine dayalı sanayi gelişmiştir. İlçede sanayi faaliyetlerinde kullanılan tarım ürünlerinin başında fındık ve çay gelmektedir. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede yaşayan yerel halk tarım ve tarıma dayalı sanayi kollarında çalışarak geçimini sağlamaktadır.

Hayrat Satılık Konut Arayan Vatandaşlara İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 10 bin 298’dir. İlçe nüfusunun  yüzde 50,79’unu (5 bin 230) erkek, yüzde 49,21’ini (5 bin 68) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Hayrat satılık daire arayışındakilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 32 adet mahalle bulunmaktadır. Trabzon Hayrat satılık konut tercihinde bulunabileceğiniz mahalleler: Balaban Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çağlayan Mahallesi, Çamlıtepe Mahallesi, Çaycılar Mahallesi, Dağönü Mahallesi, Dereyurt Mahallesi, Fatih Mahallesi, Geçitli Mahallesi, Göksel Mahallesi, Görgülü Mahallesi, Gülderen Fatih Mahallesi, Gülderen Merkez Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, Kılavuz Mahallesi, Köyceğiz Mahallesi, Kurtuluş Mahallesi, Merkez Mahallesi, Meydanlı Mahallesi, Onur Mahallesi, Pazarönü Mahallesi, Pınarca Mahallesi, Sarmaşık Mahallesi, Şehitli Mahallesi, Şişli Mahallesi, Taflancık Mahallesi, Topaklı Mahallesi, Yarlı Mahallesi, Yeni Mahallesi, Yeniköy Mahallesi, Yıldırımlar Mahallesi ve Yırca Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Trabzon iline bağlı Hayrat ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Trabzon Hayrat uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Milyon Dolarlık Malikanesini Satmıştı...

Milyon Dolarlık Malikanesini Satmıştı...

20 Mayıs 2022

Kaan Yıldırım İle Yeni Aşka Yelken Aç...

Kaan Yıldırım İle Yeni Aşka Yelken Aç...

20 Mayıs 2022

UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde...

UNESCO Dünya Kültür Mirası Listesinde...

20 Mayıs 2022

 Konut Satış İstatistikleri, Nisan 20...

Konut Satış İstatistikleri, Nisan 20...

18 Mayıs 2022

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı k...

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açıkladığı k...

10 Mayıs 2022

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

grup şirketidir

Kariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.netKariyer.net
Emlakjet.com © 2006-2022 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.