/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Vakfıkebircancel

Trabzon Vakfıkebir Satılık Ev

araması için 8 ilan bulundu
TÜM FİYATLAR

Vakfıkebir Satılık Konut Arayanlara İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak satılık konut arayışında olan vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Vakfıkebir satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasası hakkında bilgi sahibi olarak konut tercihinde bulunabilirsiniz.

Vakfıkebir Satılık Konut Arayanlar İçin ilçe Hakkında Genel Bilgiler

Trabzon iline bağlı Vakfıkebir ilçesi il merkezine 40 kilometrelik bir mesafede yer almaktadır. Vakfıkebir satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedir. İlçenin batı kesimlerinde Beşikdüzü ilçesi, kuzey kesimlerinde Karadeniz, doğu kesimlerinde Çarşıbaşı, güney kesimlerinde ise Tonya ilçesi yer almaktadır. İlçe Karadeniz iklim bölgesi içerisinde yer almaktadır. Bu nedenle ilçede yazlar ılık, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. Hemen hemen her mevsim yağış alan ilçe ormanlık arazi ve su kaynakları bakımından oldukça zengindir. İlçede yer alan akarsuların rejimi düzenli olup ilçede yapılan tarım faaliyetlerinde oldukça önemli bir rol teşkil etmektedir. Vakfıkebir satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi ile ilgili olarak detaylı araştırmalar yapmaktadır. İlçe ekonomisinin temeli tarım ve hayvancılık faaliyetlerine dayanmaktadır. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında başta fındık ve mısır olmak üzere birçok tarım ürünü yetiştirilmektedir. İlçede yapılan hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık, büyükbaş hayvancılık ve balıkçılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir.

Vakfıkebir Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 28 bin 209’dur. İlçe nüfusunun yüzde 48,96’sını (13 bin 812) erkek, yüzde 51,04’ünü (14 bin 397) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Vakfıkebir satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 44 adet mahalle bulunmaktadır. Trabzon Vakfıkebir satılık konut arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği mahalleler: Açıkalan Mahallesi, Akköy Mahallesi, Aydoğdu Mahallesi, Bahadırlı Mahallesi, Ballı Mahallesi, Bozalan Mahallesi, Büyükliman Mahallesi, Caferli Mahallesi, Cumhuriyet Mahallesi, Çamlık Mahallesi, Çamlık Sahil Mahallesi, Çarşı Mahallesi, Çavuşlu Mahallesi, Deregözü Mahallesi, Düzlük Mahallesi, Esentepe Mahallesi, Fethiye Mahallesi, Fevziye Mahallesi, Güneyköy Mahallesi, Güneysu Mahallesi, Hacıköy Mahallesi, Hamzalı Mahallesi, Hürriyet Mahallesi, İlyaslı Mahallesi, İshaklı Mahallesi, Karatepe Mahallesi, Kemaliye Mahallesi, Kıranköy Mahallesi, Kirazlık Mahallesi, Kirazlıkyeni Mahallesi, Köprücek Mahallesi, Körez Mahallesi, Mahmutlu Mahallesi, Mısırlı Mahallesi, Ortaköy Mahallesi, Rıdvanlı Mahallesi, Sekmenli Mahallesi, Sinanlı Mahallesi, Soğuksu Mahallesi, Şenocak Mahallesi, Tarlacık Mahallesi, Yalıköy Mahallesi, Yaylacık Mahallesi ve Yıldız Mahallesi’dir.

Sizler de satılık daire tercihini Trabzon ilinin Vakfıkebir ilçesinden yana kullanmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Trabzon Vakfıkebir de uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı bir şekilde karar verebilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Emlakjet
Emlak Haberleri
Pandemide eve kapanınca, ev arayanlar...

Pandemide eve kapanınca, ev arayanlar...

17 Ocak 2021

Aralık 2020 TÜİK Konut Satış İstatist...

Aralık 2020 TÜİK Konut Satış İstatist...

14 Ocak 2021

TÜİK 2020 Kasım Konut Satış İstatisti...

TÜİK 2020 Kasım Konut Satış İstatisti...

15 Aralık 2020

Deprem Sonrası Güvenilir Müteahhit,  ...

Deprem Sonrası Güvenilir Müteahhit, ...

7 Aralık 2020

TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

TÜİK 2020 Konut Satış Verileri Açıkla...

16 Kasım 2020

Vakfıkebir Satılık Ev
Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.