/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!
search
Kadışehricancel

Yozgat Kadışehri Satılık Ev

araması için uygun ilan bulunamadı

Kadışehri Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Yol Haritası

Emlakjet.com ekibi olarak daire satın alma tercihinde bulunmayı düşünen vatandaşlara yardımcı olarak istedikleri evleri bulmaları konusunda destek oluyoruz. Kadışehri satılık konut arayışında olan vatandaşlarımız için hazırlamış olduğumuz rehberimiz ile internette yapılan günler süren araştırmalara son veriyoruz. Ekibimiz tarafından hazırlanan rehber ile ilçenin iklim, nüfus, mahalleleri ve konut satış piyasasını öğrenebilirsiniz.

Kadışehri Satılık Konut Arayan Vatandaşlar İçin İlçe Hakkında Genel Bilgilendirme

Yozgat ilinin Kadışehri ilçesi dağlık ve engebeli bir arazi üzerinde yer almaktadır. Kadışehri satılık konut arayan kişiler ilçe coğrafyası ve ekonomisi ile yakından ilgilenmektedirler. İlçenin kuzey kesimlerinde Deveci Dağları, doğu kesimlerinde Yılman Tepesi, batı kesimlerinde ise Ördede Tepesi yer almaktadır. İlçe önemli su kaynaklarına da ev sahipliği yapmıştır. İlçede yer alan en önemli akarsu kaynağı Yeşilırmak’ın kollarından Çekerek Irmağı’dır. İlçede yer alan araziler kuru tarım faaliyetleri için oldukça uygundur. İlçede karasal iklim özellikleri görülmektedir. Bu nedenle ilçede yazlar sıcak ve kurak, kışlar ise soğuk ve yağışlı geçmektedir. İlçeye en fazla yağış bahar ve kış aylarında düşmektedir. Kadışehri satılık ev arayan kişiler ilçe ekonomisi hakkında detaylı araştırmalar yapmaktadırlar. İlçede ekonomi faaliyetleri kapsamında tarım ve hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede tarım faaliyetleri kapsamında hububat, meyve ve sebze ürünlerinin tarım faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede özellikle baklagil tarımı oldukça yaygındır. İlçede hayvancılık faaliyetleri kapsamında ise küçükbaş hayvancılık ve büyükbaş hayvancılık faaliyetleri ile ilgilenilmektedir. İlçede yapılan ekonomik faaliyetler modernleşme eğilimindedir. Bu durum ilçe ekonomisinin hızla kalkınmasına sebep olmaktadır. Bu nedenle ilçeden konut arayan kişilerin sayısı da her geçen gün artmaktadır.

Kadışehri Satılık Konut Arayan Kişiler İçin İlçe Nüfus Ve Mahalle Bilgisi

Türkiye İstatistik Kurumu 2018 verilerine göre ilçe toplam nüfusu 11 bin 716’dır. İlçe nüfusunun yüzde 49,74’ünü (5 bin 828) erkek, yüzde 50,26’sını (5 bin 888) kadın nüfusu oluşturmaktadır. Kadışehri satılık daire arayan kişilerin ilçede konut tercihinde bulunabileceği 9 adet mahalle ve 25 adet köy bulunmaktadır. Yozgat Kadışehri satılık konut arayanların konut tercihinde bulunabileceği mahalleler ve köyler: Bahçeli Evler Mahallesi, Çaypınar Mahallesi, Fatih Mahallesi, Gümüşdiğin Mahallesi, Kadıoğlu Mahallesi, Lütfullah Kayalar Mahallesi, Üçağaç Mahallesi, Vasfıbey Mahallesi, Yeni Mahallesi, Aşağıkızılöz Köyü, Belören Köyü, Buzluk Köyü, Çamsaray Köyü, Derbent Köyü, Dikmensöğüt Köyü, Elmalı Köyü, Elmalıçiftliği Köyü, Elmalıütüğü Köyü, Gümüşsu Köyü, Hanözü Köyü, Kabalı Köyü, Kemalli Köyü, Kıyılı Köyü, Ovacık Köyü, Örencik Köyü, Seyhan Köyü, Yanık Köyü, Yavuhasan Köyü ve Yelten Köyü’dür.

Sizler de satılık konut tercihinde bulunmak isteyen kişilerdenseniz güvendiğiniz emlakçınızdan ya da sahibinden Yozgat Kadışehri uygun fiyatlı satılık ev ilanları için listeleme sayfamızı ziyaret ederek tercih etmek istediğiniz konuta hızlı, keyifli ve kolay bir şekilde ulaşabilirsiniz.

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

Tapu Dairelerinde Koronavirüs Yoğunlu...

7 Temmuz 2020

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

Cumhurbaşkanı Erdoğan: Konut Satışlar...

6 Temmuz 2020

2020 Temmuz Ayı Kira Artış Oranları A...

2020 Temmuz Ayı Kira Artış Oranları A...

3 Temmuz 2020

Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

Gayrimenkul Sektöründe Düşük Faiz Har...

2 Temmuz 2020

Konut Kredisi Faiz Oranları Temmuz Ay...

Konut Kredisi Faiz Oranları Temmuz Ay...

1 Temmuz 2020

Kadışehri Satılık Ev
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Size daha iyi hizmet sunmak için çerezler kullanıyoruz. emlakjet.com`u kullanarak çerezlere izin veriyorsunuz.

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.