/static/img/logo.svg
search
Bodrumcancel

Bodrum Satılık Yazlık

araması için 141 ilan bulundu
1 - 30 arasındaki ilanlar listeleniyor.

Bodrum Satılık Yazlık Arayanlara Yol Gösterecek Bilgiler

Bodrum’da yazlık satın almak hem Türk vatandaşlarının hem de Türkiye’ye turist olarak gelen yabancı uyruklu kişilerin en çok üzerinde durduğu emlak alımlarından biri olurken, Bodrum’un Türkiye’nin en popüler tatil yeri olmasından hareketle gittikçe de değer kazanan bir işlem durumundadır. Homeros tarafından “ebedi mavilikler ülkesi” olarak tanımlanan Bodrum dünya tarafından her geçen yıl daha da keşfedilirken Bodrum satılık yazlık satışlarının kesintisiz olarak devam ettiği de görülmektedir.

 

Bodrum Satılık Yazlık Arayanların Tercih Edebileceği Bölgeler

 

 • Yalıkavak
 • Türkbükü
 • Dünyanın en büyük Sualtı Arkeoloji Müzesi
 • Gündoğan
 • Turgutreis
 • Gümüşlük
 • Konacık
 • Bitez
 • Akyarlar 

 

Özellikle Akyarlar Bodrum yazlık kiralık evler arayışlarının merkezi durumundadır. Bodrum’u gayrimenkul yatırımcıları tarafından özel kılan pek çok artı bulunmaktadır. 650 kilometrekare yüzölçümüne ve 164 Bin nüfusa sahip Bodrum, her yıl milyonlarca yerli ve yabancı turiste ev sahipliği yapmaktadır. 

 

İl merkezine ulaşımı çok kolay sağlanabilen ilçede turizmin sahip olduğu bu denli büyük potansiyel, gayrimenkul yatırımcılarının Bodrum’da yer alan villa projelerine olan ilgisini artırarak gerek yaşamak gerekse turistlere kiralamak amacıyla birikimlerini villa satın alarak değerlendirmelerine yol açmaktadır. Deniz, kum, güneş, temiz hava, doğa, tarih ve damak tadını bir arada buluşturmayı başaran Bodrum’da Muğla Sıtkı Koçman Üniversitesi, Yalıkavak Marinası, eşsiz plajlar ve tabiat harikalarının cazibesi ilçeye ebedi bir değer kazandırmakta, yıllar geçse de Bodrum’un cazibesi azalmak yerinde kat be kat artmaya devam etmektedir. 

 

Yabancı ülke vatandaşlarının yerleşmek amacıyla sıkça tercih ettiği Bodrum’da yaşamak veya Bodrum’un mevcut potansiyelini kazanca dönüştürmek isteyen tüm gayrimenkul yatırımcıları için Emlakjet’e özel fırsatlar web sitesinde ziyaretçilerini beklemektedir. Geleceğinize güvenle bakmanızı sağlayacak satılık yazlıkları en hesaplı ve cazip fırsatlarla Emlakjet’te bulmak için hemen harekete geçin!

 

Bodrum Satılık Yazlık Alırken Değerlendirilmesi Gereken Detaylar

Bodrum yarımadası doğu ve batı limanlarının birleşmesinden meydana gelmekle birlikte her iki limanın da kıyılarına dizilmiş olan aşağıdaki tüm bu özellikler Bodrum’da gayrimenkul alımında Türkiye’nin diğer tatil beldelerine göre daha yüksek fiyatlarla karşılaşılmasına olanak sağlarken, Bodrum’un hemen hemen her noktasının Bodrum’da sahibinden satılık yazlık ilanlarıyla dolu olduğu da kolaylıkla görülmektedir.

 

 • Her biri denize inen daracık sokaklar
 • Gümbetler
 • Şanı dünyaya yayılmış yatlar
 • Bembeyaz evleriyle dünyaca ünlü bir tatil yöresi olarak göze çarpmaktadır.

 

Tabi ki Yalıkavak, Türkbükü ve Gümüşlük gibi beldeler bir nebze daha ön plana çıksa da Bodrum’un her köşesi yılın dört mevsiminde de önemli konut projelerine ev sahipliği yapmakta, satış anlamında da oldukça önemli girdilere sahip olmaktadır. Türk müşterinin yanında yabancı uyruklu müşterilerin sadece yazlıklara değil her türlü gayrimenkule oldukça ilgi gösterdiğinden de bahsetmek mümkündür.

 

Bodrum Satılık Yazlık Villa Seçenekleri

Emlakjet Türkiye’nin her noktasındaki tatil beldelerinde her tür emlak fırsatını müşterilerinin ayağına getirirken, satılık yazlık yanında Bodrum satılık yazlık villalar başlığı için de oldukça önemli avantajlar içermektedir. Tüm satılık yazlık, bahçeli villa ve müstakil ev taleplerinde uygulamamız oldukça fazla ilanı her türlü detayları ve karşılaştırma seçenekleriyle sunarken, bu yönde içerdiği değerli detaylarla da ön plana çıkmaktadır. Bu nedenle Bodrum genelindeki her türlü gayrimenkul ihtiyacında Emlakjet’e bakmadan ve web sitemizin ilan detaylarını görmeden Bodrum satılık yazlık için karar verilmemesi gerekmektedir. 

İlanları Haritada Görüntüle
Mahalle Rehberi
/static/icons/mahalle-rehberi.png

Bölgenin demografik özellikleri,fiyat değişimi, seçim sonuçlarını incele.

Emlak Haberleri
Tapu harcı indirimi 31 Aralık Tarihin...

Tapu harcı indirimi 31 Aralık Tarihin...

12 Ağustos 2019

Konut Kredi Faiz İndirimi Sektörü Can...

Konut Kredi Faiz İndirimi Sektörü Can...

9 Ağustos 2019

Katkı Paylı Konut Kredisi Faiz Oranı ...

Katkı Paylı Konut Kredisi Faiz Oranı ...

8 Ağustos 2019

TOKİ Türk Müteahhitleri Destekliyor

TOKİ Türk Müteahhitleri Destekliyor

7 Ağustos 2019

EmlakBank’ın Uzun Vadeli Kredi Notu B...

EmlakBank’ın Uzun Vadeli Kredi Notu B...

6 Ağustos 2019

Bodrum Satılık Yazlık
/static/img/logo.svg
/static/icons/social/Facebook.svg/static/icons/social/Twitter.svg/static/icons/social/Instagram.svg/static/icons/social/Pinterest.svg/static/icons/social/LinkedIn.svg/static/icons/social/GooglePlay.svg/static/icons/social/AppStore.svg

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

/static/img/brands/kariyer.png/static/img/brands/isinolsun.png/static/img/brands/sigortam.png/static/img/brands/arabam.png/static/img/brands/hangikredi.png/static/img/brands/cimri.png/static/img/brands/neredekal.png/static/img/brands/steelorbis.png/static/img/brands/chemorbis.png
Emlakjet.com © 2006-2019 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.