Emlakjet

Hakkımızda

Emlak arıyorsan çözüm net: Emlakjet!

İster satılık/kiralık, ister yatırımlık olsun aranan emlağı en hızlı ve en kolay şekilde bulma fırsatı sunmak üzere 2006 yılında kurulduk. Bugünse, Ayda 60 milyon sayfa görüntülenme sayısı ve 15 milyon ziyaretçisi ile proptech (gayrimenkul & teknoloji) sektörünün en güçlü ve dinamik oyuncularından biriyiz.

JETSAT servisi ile, dünyada örneklerini gördüğümüz i-buying’i Türkiye’de kullanıcılarına hizmet olarak sunan ilk ve tek gayrimenkul listeleme portalıyız.

%42 kadın çalışan oranı, 200+ kişilik ekibimizle, Türkiye’de 81 ilde ve KKTC’de varız ve hızla büyüyoruz.

Türkiye gayrimenkul sektöründe uçtan uca inovatif çözümler sunma vizyonu ile gayrimenkulde ilk akla gelen teknolojik platform olma yolunda ilerliyoruz.

2014 yılında, erken aşama ve büyümekte olan teknoloji girişimlerine yatırım yapan iLab bünyesine katıldık. Kariyer.net, Sigortam.net, Arabam.com, Cimri.com, HangiKredi, Emlakjet.com, Endeksa, Neredekal.com, ChemOrbis, SteelOrbis’ ten oluşan iLab Grup Şirketleri içerisinde, bugün aylık bazda Türkiye’deki internet kullanıcılarının %65’ine hizmet veren büyük digital tüketici platformunun parçasıyız.

Emlakjet
Bjk Logo

BJK Erkek Basketbol Takımı Sponsoru

EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir

iLab

grup şirketidir

kariyer.comsigortam.comarabam.comhangikredi.comcimri.comneredekal.comsteelorbis.comchemorbis.comendeksa.com
Emlakjet.com © 2006-2024 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.