/static/img/logo.svg
EviniJet Sat
Evine alıcı bekleme , sat hemen Emlakjet’e!

Hakkımızda

2006’dan itibaren kendimize duyduğumuz güvenle, emlak aramada yepyeni bir dönem başlattık. Kısa zamanda, emlak seri ilan sektörünün en çok ziyaret edilen sitelerinden biri olmayı başardık.

Bireysel kullanıcı ve kurumsal iş ortaklarımızın hayal ettiği yeni nesil özelliklerimiz ve teknolojik alt yapımızı adım adım oluşturduk, oluşturmaya devam ediyoruz.

Kurulduğumuz günden bu yana 500 bin ilan, aylık 5 milyon ziyaretçi ve 100’ü aşkın çalışan sayısına ulaştık. 2014 yılında, daha iyisini yapma inancıyla, Türkiye’de büyümekte olan internet girişimlerine yatırım yapan iLab Holding bünyesine katıldık.

Ev arayanların hayal ettiği evi bulması ve iş ortağı olduğumuz emlak ofislerinin ilan girdikleri tüm evlerin aynı gün tutulması için, yolumuza aynı inançla devam ediyoruz.

Sen o evi hayal et, gerisi Emlakjet.

iLab Holding Hakkında

iLab Holding (iLab Ventures), 2000 yılından bu yana Türkiye’de büyümekte olan internet girişimlerine yatırım yapmaktadır. Yatırımları arasında kariyer.net, sigortam.net, arabam.com, hangikredi.com, hangimevduat.com, cimri.com, hangisi.net, neredekal.com, firaret.com, dijimecmua.com, unisbul.com, ChemOrbis ve SteelOrbis gibi Türkiye’nin önde gelen pazar lideri internet şirketleri bulunan iLab Holding’in kimya–plastik, demir–çelik, sigortacılık, insan kaynakları, e-iş danışmanlığı ve yazılım geliştirme alanlarında yatırımları bulunmaktadır.

Emlakjet
EmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjetEmlakjet

Emlakjet bir iLAB Ventures iştirakıdır.

Kariyer.netİşin OlsunSigortam.netArabam.comHangiKredi.comCimri.comNeredeKal.comSteelorbis.comChemorbis.com
Emlakjet.com © 2006-2021 Emlakjet.com sitesinde kullanıcılar tarafından sağlanan her türlü ilan, bilgi, içerik ve görselin gerçekliği, orijinalliği, güvenilirliği ve doğruluğuna ilişkin sorumluluk bu içerikleri giren kullanıcıya ait olup, emlakjet.com'un bu hususlarla ilgili herhangi bir sorumluluğu bulunmamaktadır.