- Anasayfa>
- Satılık Konut İmarlı>
- İstanbul Satılık Konut İmarlı>
- Sultanbeyli Satılık Konut İmarlı>
- Akşemsettin Mahallesi Satılık Konut İmarlı>
- 1000 METREKARE SATILIK FIRSAT ARSA
1000 Metrekare Satılık Fırsat Arsa

- 1 Fotoğraf

46.000.000 TL
46.000 TL/m²
- 1.000 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19359439
- İlan Güncelleme Tarihi12 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuKonut İmarlı
- Metrekare Birim Fiyatı46.000 TL/m²
- Metrekare1.000 m²
Akşemsettin Mahallesi
| 1.000 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
25.216.000 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%19
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3408421
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBenzer İlanlar
Akşemsettin Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Abdurrahmangazi Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıAdil Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıAhmet Yesevi Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıBattalgazi Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıFatih Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıHamidiye Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıHasanpaşa Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıMecidiye Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıMehmet Akif Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıMimar Sinan Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıNecip Fazıl Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıOrhangazi Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıTurgut Reis Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıYavuz Selim Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanları