612m2 Deniz Manzaralı Fırsat Arsası
1.620.000 TL
  • 612 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar

612m2 Deniz Manzaralı Fırsat Arsası

612m2 Deniz Manzaralı Fırsat Arsası
  • 1 Fotoğraf
612m2 Deniz Manzaralı Fırsat Arsası612m2 Deniz Manzaralı Fırsat Arsası
1.620.000 TL
2.647 TL/m²
  • 612 m²
Tekirdağ - Marmaraereğlisi - Dereağzı Mahallesi
612m2 Deniz Manzaralı Fırsat Arsası

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası17684059
  • İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTarla
  • Metrekare Birim Fiyatı2.647 TL/m²
  • Metrekare612 m²

Dereağzı Mahallesi

| 612 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

1.000.620 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%-11

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73