Acil Satılık Tarla
3.500.000 TL
  • 3.756 m²
Acil Satılık Tarla
  • 1 Fotoğraf
Acil Satılık TarlaAcil Satılık Tarla
3.500.000 TL
932 TL/m²
  • 3.756 m²
Burdur - Çavdır - Pazar Söğüt Mahallesi
Acil Satılık Tarla

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası16982938
  • İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTarla
  • Metrekare Birim Fiyatı932 TL/m²
  • Metrekare3.756 m²

Pazar Söğüt Mahallesi

| 3.756 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

2.903.388 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%83

Firma Künyesi

Gültekin Aşkın

Gültekin Aşkın GayrimenkulAntalya, Muratpaşa
2. Yıl
  • Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 0703624
  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73