- Anasayfa>
- Satılık Konut İmarlı>
- İstanbul Satılık Konut İmarlı>
- Büyükçekmece Satılık Konut İmarlı>
- Atatürk Mahallesi Satılık Konut İmarlı>
- ATATÜRK MAH.İMARLI DENİZ MANZARALI ARSA SATILIK
Atatürk Mah.imarlı Deniz Manzaralı Arsa Satılık

- 7 Fotoğraf

27.000.000 TL
33.750 TL/m²
- 800 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası17937548
- İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuKonut İmarlı
- Metrekare Birim Fiyatı33.750 TL/m²
- Metrekare800 m²
Atatürk Mahallesi
| 800 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
38.605.600 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%60
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3406819
- Mesleki Yeterlilik Belgesi YB008817UYO333-5-00-3139