- Anasayfa>
- Satılık Villa İmarlı>
- İzmir Satılık Villa İmarlı>
- Çeşme Satılık Villa İmarlı>
- Ilıca Mahallesi Satılık Villa İmarlı>
- ATİLLA EMLAK'DAN ÇEŞME MAMURBABA'DA SATILIK ARSA
Atilla Emlak'dan Çeşme Mamurbaba'da Satılık Arsa

- 6 Fotoğraf

37.000.000 TL
35.577 TL/m²
- 1.040 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası18191410
- İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuVilla İmarlı
- Metrekare Birim Fiyatı35.577 TL/m²
- Metrekare1.040 m²
Ilıca Mahallesi
| 1.040 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
50.660.480 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%26
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3501282
- Mesleki Yeterlilik Belgesi YB0088/17UY0333-5/00/9838
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Ilıca Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
16 Eylül Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıAlaçatı Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıAltınkum Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıAltınyunus Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıArdıç Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıBoyalık Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıCelal Bayar Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıCumhuriyet Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıÇakabey Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıÇiftlik Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıDalyan Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıFahrettinpaşa Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıGermiyan Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıIldır Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıİsmet İnönü Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıKaraköy Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıMusalla Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıOvacık Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıReisdere Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıSakarya Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıŞehit Mehmet Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıŞifne Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıÜniversite Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıYalı Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanları