- Anasayfa>
- Satılık Villa İmarlı>
- İzmir Satılık Villa İmarlı>
- Seferihisar Satılık Villa İmarlı>
- Ulamış Mahallesi Satılık Villa İmarlı>
- BADEMLER ULAMIŞ SINIRINDA 320 M2 VİLLA İMARLI ARSA
Bademler Ulamış Sınırında 320 M2 Villa İmarlı Arsa

- 12 Fotoğraf

5.950.000 TL
18.652 TL/m²
- 319 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19150057
- İlan Güncelleme Tarihi09 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuVilla İmarlı
- Metrekare Birim Fiyatı18.652 TL/m²
- Metrekare319 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasVar
- Kat KarşılığıVerilemez
- Parsel18
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
İlan Açıklaması
İlan Özellikleri
Manzara
- Şehir Manzaralı
Bölge Raporu
Ulamış Mahallesi
| 319 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
4.295.973 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%13
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3503818
- Mesleki Yeterlilik Belgesi YB0117/17UY0333-5/00/11045
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörAynı Taşınmazın Diğer İlanları
Bu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Ulamış Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Akarca Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıAtatürk Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıBengiler Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıBeyler Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıCamikebir Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıCumhuriyet Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıÇamtepe Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıÇolak İbrahim Bey Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıDüzce Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıGödence Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıGölcük Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıHıdırlık Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıİhsaniye Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıKavakdere Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıMersin Alanı Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıOrhanlı Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıPayamlı Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıSığacık Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıTepecik Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıTurabiye Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanlarıTurgut Mahallesi Satılık Villa İmarlı İlanları