- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- Çanakkale Satılık Tarla>
- Gelibolu Satılık Tarla>
- Süleymaniye Köyü Satılık Tarla>
- ÇANAKKALE GELİBOLU SÜLEYMANİYE 660 mt
Çanakkale Gelibolu Süleymaniye 660 Mt

- 1 Fotoğraf

400.000 TL
606 TL/m²
- 660 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası18922238
- İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı606 TL/m²
- Metrekare660 m²
Süleymaniye Köyü
| 660 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
166.320 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%-22
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3413475
- Mesleki Yeterlilik Belgesi YB0157/17UY0333-5/00/3010
Bu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Süleymaniye Köyü Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Adilhan Köyü Satılık Tarla İlanlarıAlaeddin Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıBayırköy Köyü Satılık Tarla İlanlarıBayramiç Köyü Satılık Tarla İlanlarıBolayır Köyü Satılık Tarla İlanlarıBurhanlı Köyü Satılık Tarla İlanlarıCamiikebir Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıCevizli Köyü Satılık Tarla İlanlarıCumalı Köyü Satılık Tarla İlanlarıCumhuriyet Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıÇeşme Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıÇokal Köyü Satılık Tarla İlanlarıDeğirmendüzü Köyü Satılık Tarla İlanlarıDemirtepe Köyü Satılık Tarla İlanlarıFındıklı Köyü Satılık Tarla İlanlarıGazi Süleyman Paşa Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıGüneyli Köyü Satılık Tarla İlanlarıHoca Hamza Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıHürriyet Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıIlgardere Köyü Satılık Tarla İlanlarıKalealtı Köyü Satılık Tarla İlanlarıKarainebeyli Köyü Satılık Tarla İlanlarıKavaklı Köyü Satılık Tarla İlanlarıKeşanoğlu Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKocaçeşme Köyü Satılık Tarla İlanlarıKoruköy Köyü Satılık Tarla İlanlarıOcaklı Köyü Satılık Tarla İlanlarıPazarlı Köyü Satılık Tarla İlanlarıSütlüce Köyü Satılık Tarla İlanlarıŞadıllı Köyü Satılık Tarla İlanlarıTayfurköy Köyü Satılık Tarla İlanlarıYazıcızade Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıYeniköy Köyü Satılık Tarla İlanlarıYeni Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıYülüce Köyü Satılık Tarla İlanları