- Anasayfa>
- Satılık Villa İmarlı>
- Çanakkale Satılık Villa İmarlı>
- Gelibolu Satılık Villa İmarlı>
- Yeniköy Köyü Satılık Villa İmarlı>
- ÇANAKKALE GELİBOLUDA DENİZE 400 mt SATILIK MÜSTAKİL ARSA
Çanakkale Geliboluda Denize 400 Mt Satılık Müstakil Arsa

- 14 Fotoğraf

1.400.000 TL
3.922 TL/m²
- 357 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19332875
- İlan Güncelleme Tarihi06 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuVilla İmarlı
- Metrekare Birim Fiyatı3.922 TL/m²
- Metrekare357 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasVar
- Kat KarşılığıVerilemez
- Parsel3
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
İlan Açıklaması
Bölge Raporu
Yeniköy Köyü
| 357 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
1.278.417 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%1
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 1601281