- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- Tekirdağ Satılık Tarla>
- Çerkezköy Satılık Tarla>
- Bağlık Mahallesi Satılık Tarla>
- ÇERKEZKÖY BAĞLIK'TA ACİLL SATILIK TARLA
Çerkezköy Bağlık'ta Acill Satılık Tarla

- 10 Fotoğraf

2.750.000 TL
%4
2.957 TL/m²
- 930 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası18857581
- İlan Güncelleme Tarihi09 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı2.957 TL/m²
- Metrekare930 m²
- Tapu DurumuHisseli Tapu
- Krediye UygunlukBilinmiyor
- TakasYok
- Kat KarşılığıVerilemez
- Ada10
- Parsel26
Fiyat Bilgisi
Bağlık Mahallesi - Bu ilan için bölgesindeki diğer ilanlar ve özellikler dikkate alınarak tahmini bir fiyat hesaplaması yapılmıştır.
2.750.000 TL
Min TL
Max TL
Bu ekrandaki tahminlertarafından satış, saha çalışmaları ve internette yer alan verilere dayalı istatistiksel modelleme yöntemleri ile üretilmiştir ve sapmalar içerebilir. Burada yer alan bilgiler ve tahminler, varsayımsal olup herhangi bir taahhüt veya kesinlik içermez. Bu kapsamda buradaki bilgiler ve tahminler, müşteri için sadece tavsiye niteliğinde olup öngörü amaçlıdır; herhangi bir şekilde Emlakjet, Endeksa veya müşteriler için hukuki bağlayıcılığı olamaz. Bu bilgi ve tahminlerin bir yatırıma veya ticarete konu edilmesi halinde Emlakjet ve Endeksa herhangi bir sorumluluk üstlenmez.
Bölge Raporu
Bağlık Mahallesi
| 930 m² Arsa içinDemografik Bilgiler
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 5900113
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBenzer İlanlar