- Anasayfa>
- Satılık Konut İmarlı>
- Düzce Satılık Konut İmarlı>
- Cumayeri Satılık Konut İmarlı>
- Çevrik Mahallesi Satılık Konut İmarlı>
- ÇEVRİK MAHALLESİNDE 412 M2 VE 378 M2 SATILIK PARSELLER
Çevrik Mahallesinde 412 M2 Ve 378 M2 Satılık Parseller

- 24 Fotoğraf

2.400.000 TL
5.825 TL/m²
- 412 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası18336176
- İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuKonut İmarlı
- Metrekare Birim Fiyatı5.825 TL/m²
- Metrekare412 m²
Çevrik Mahallesi
| 412 m² Arsa içinDemografik Bilgiler
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 8100189
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Çevrik Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Akpınar Köyü Satılık Konut İmarlı İlanlarıAvlayan Köyü Satılık Konut İmarlı İlanlarıBüyükmelen Köyü Satılık Konut İmarlı İlanlarıÇamlıpınar Köyü Satılık Konut İmarlı İlanlarıÇelikdere Köyü Satılık Konut İmarlı İlanlarıDokuzdeğirmen Köyü Satılık Konut İmarlı İlanlarıEsentepe Köyü Satılık Konut İmarlı İlanlarıHamascık Köyü Satılık Konut İmarlı İlanlarıHarmankaya Köyü Satılık Konut İmarlı İlanlarıIğdır Köyü Satılık Konut İmarlı İlanlarıKızılüzüm Köyü Satılık Konut İmarlı İlanlarıMehmet Akif Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıMısırlık Köyü Satılık Konut İmarlı İlanlarıOrdulukaradere Köyü Satılık Konut İmarlı İlanlarıOrta Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıÖren Köyü Satılık Konut İmarlı İlanlarıSırtpınar Köyü Satılık Konut İmarlı İlanlarıSubaşı Köyü Satılık Konut İmarlı İlanlarıTaşlık Köyü Satılık Konut İmarlı İlanlarıÜvezbeli Köyü Satılık Konut İmarlı İlanlarıYaka Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıYeni Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıYenitepe Köyü Satılık Konut İmarlı İlanlarıYeşiltepe Köyü Satılık Konut İmarlı İlanlarıYukarıavlayan Köyü Satılık Konut İmarlı İlanları