- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- Muğla Satılık Tarla>
- Datça Satılık Tarla>
- Cumalı Mahallesi Satılık Tarla>
- Datça Cumalı Bükceğiz’de Satılık 2.767m² Deniz Manzaralı Tarla
Datça Cumalı Bükceğiz’de Satılık 2.767m² Deniz Manzaralı Tarla

- 16 Fotoğraf

8.000.000 TL
2.891 TL/m²
- 2.767 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası18647223
- İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı2.891 TL/m²
- Metrekare2.767 m²
Cumalı Mahallesi
| 2.767 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
6.665.703 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%47
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 4801365
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Cumalı Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Datça Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıEmecik Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıHızırşah Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıİskele Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKaraköy Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKızlan Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıMesudiye Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıReşadiye Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıSındı Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıYaka Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıYazı Mahallesi Satılık Tarla İlanları