- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- Edirne Satılık Tarla>
- İpsala Satılık Tarla>
- İbriktepe Köyü Satılık Tarla>
- EDİRNE İPSALA İBRİKTEPE BELDESİNDE GÖL MANZARALI 418 M2 PARSEL
Edirne İpsala İbriktepe Beldesinde Göl Manzaralı 418 M2 Parsel

- 8 Fotoğraf

80.000 TL
191 TL/m²
- 418 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası18672870
- İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı191 TL/m²
- Metrekare418 m²
İbriktepe Köyü
| 418 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
80.674 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%18
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 5901809
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
İbriktepe Köyü Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Aliçopehlivan Köyü Satılık Tarla İlanlarıAtatürk Esetçe Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıAtatürk Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıBalabancık Köyü Satılık Tarla İlanlarıBayrambey Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıBozkurt Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıCumhuriyet Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıFatih Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıFevzi Çakmak Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıGazi Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıHacı Köyü Satılık Tarla İlanlarıHıdırköy Köyü Satılık Tarla İlanlarıİnönü Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKapucu Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKaraağaç Köyü Satılık Tarla İlanlarıKocahıdır Köyü Satılık Tarla İlanlarıKorucu Köyü Satılık Tarla İlanlarıKoyuntepe Köyü Satılık Tarla İlanlarıKöprü Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKumdere Köyü Satılık Tarla İlanlarıKurtuluş Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKüçükdoğanca Köyü Satılık Tarla İlanlarıPaşaköy Köyü Satılık Tarla İlanlarıPazardere Köyü Satılık Tarla İlanlarıSaraç İlyas Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıSarıcaali Köyü Satılık Tarla İlanlarıSarpdere Köyü Satılık Tarla İlanlarıSultan Köyü Satılık Tarla İlanlarıTevfikiye Köyü Satılık Tarla İlanlarıTurpçular Köyü Satılık Tarla İlanlarıYapıldak Köyü Satılık Tarla İlanları