- Anasayfa>
- Satılık Muhtelif Arsa>
- Van Satılık Muhtelif Arsa>
- Edremit Satılık Muhtelif Arsa>
- Eski Cami Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa>
- EDREMİT ESKİ CAMİ'DE SATILIK VİLLALIK ARSA
Edremit Eski Cami'de Satılık Villalık Arsa

- 1 Fotoğraf

15.750.000 TL
3.487 TL/m²
- 4.517 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19154296
- İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuMuhtelif Arsa
- Metrekare Birim Fiyatı3.487 TL/m²
- Metrekare4.517 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukBilinmiyor
- TakasYok
- Kat KarşılığıVerilemez
- Ada690
- Parsel1
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
İlan Açıklaması
Bölge Raporu
Gölormanı Köyü (Uzunali Mahallesi)
| 4.517 m² Arsa içinDemografik Bilgiler
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 6500003
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Eski Cami Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Akın Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıAndaç Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıAyazpınar Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıBakacık Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıBakımlı Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıÇayırbaşı Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıDilkaya Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıDoğanlar Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıDönemeç Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıElmalık Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıEminpaşa Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıEnginsu Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıErdemkent Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıErenkent Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıEsentepe Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıGölkaşı Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıKavurma Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıKıyıcak Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıKöklü Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıKöprüler Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıKöşkköy Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıKurubaş Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıMülk Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıSelahattin Eyyubi Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıSüphan Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıŞabaniye Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıTaşkonak Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıYeni Cami Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanlarıYeni Mahallesi Satılık Muhtelif Arsa İlanları