Ergene Cumhuriyet Mahallesinde Satılık İmarlı Arsa
2.050.000 TL
  • 350 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar

Ergene Cumhuriyet Mahallesinde Satılık İmarlı Arsa

Ergene Cumhuriyet Mahallesinde Satılık İmarlı Arsa
  • 6 Fotoğraf
Ergene Cumhuriyet Mahallesinde Satılık İmarlı ArsaErgene Cumhuriyet Mahallesinde Satılık İmarlı Arsa
2.050.000 TL
5.857 TL/m²
  • 350 m²
Tekirdağ - Ergene - Cumhuriyet Mahallesi
Ergene Cumhuriyet Mahallesinde Satılık İmarlı Arsa

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası16842824
  • İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTarla
  • Metrekare Birim Fiyatı5.857 TL/m²
  • Metrekare350 m²

Cumhuriyet Mahallesi

| 350 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

288.400 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%26

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73