- Anasayfa>
- Satılık Konut İmarlı>
- Sinop Satılık Konut İmarlı>
- Merkez Satılık Konut İmarlı>
- Osmaniye Mahallesi Satılık Konut İmarlı>
- EVİM GAYRİMENKUL'DEN [SATILIK] İMARLI ARSA
Evim Gayrimenkul'den [satılık] İmarlı Arsa
![Evim Gayrimenkul'den [satılık] İmarlı Arsa](https://imaj.emlakjet.com/resize/736/415/listing/19333008/916C3FE4C661C38B612B16C9B40CADE119333008.jpg)
- 4 Fotoğraf
![Evim Gayrimenkul'den [satılık] İmarlı Arsa](https://imaj.emlakjet.com/resize/364/202/listing/19333008/66D7ABBDB5E6A5E0915C0392887F6CBD19333008.jpg)
![Evim Gayrimenkul'den [satılık] İmarlı Arsa](https://imaj.emlakjet.com/resize/364/202/listing/19333008/D7AAE9C8F69CBEF447B695611AD1167E19333008.jpg)
5.100.000 TL
10.737 TL/m²
- 475 m²
![Evim Gayrimenkul'den [satılık] İmarlı Arsa](/assets/images/listing-detail-view-map.png)
İlan Bilgileri
- İlan Numarası19333008
- İlan Güncelleme Tarihi06 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuKonut İmarlı
- Metrekare Birim Fiyatı10.737 TL/m²
- Metrekare475 m²
Osmaniye Mahallesi
| 475 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
3.558.700 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%34
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 5700041
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörAynı Taşınmazın Diğer İlanları