- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- İzmir Satılık Tarla>
- Foça Satılık Tarla>
- Kozbeyli Mahallesi Satılık Tarla>
- FIRSAT KOZBEYLİDE DENİZ MANZARALI KOOMPARATİF HİSELİ TARLA
Fırsat Kozbeylide Deniz Manzaralı Koomparatif Hiseli Tarla

- 5 Fotoğraf

1.100.000 TL
5.000 TL/m²
- 220 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19159342
- İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı5.000 TL/m²
- Metrekare220 m²
- Tapu DurumuKooperatiften Tapu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasVar
- Kat KarşılığıVerilemez
- Yatırıma UygunlukBilinmiyor
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
Fırsat Kozbeylide Deniz Manzaralı Koomparatif Hiseli Tarla Açıklaması
İlan Özellikleri
Altyapı Özellikleri
- Parselli
- Yolu Açılmış
Bölge Raporu
Kozbeyli Mahallesi
| 220 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
833.580 TL
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3504095
Firmanın Diğer İlanlarıDiğer İlanlarını Gör
Bu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Kozbeyli Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Atatürk Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıCumhuriyet Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıFatih Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıFevzi Çakmak Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıFevzipaşa Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıHacıveli Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıIlıpınar Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıİsmetpaşa Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKazım Dirik Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKemal Atatürk Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKoca Mehmetler Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıMareşal Fevzi Çakmak Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıMustafa Kemal Atatürk Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıYenibağarası Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıYeniköy Mahallesi Satılık Tarla İlanları