- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- İzmir Satılık Tarla>
- Güzelbahçe Satılık Tarla>
- Çamlı Mahallesi Satılık Tarla>
- Güzelbahçe Çamlı mahallesi Satılık 300 m2 arsa
Güzelbahçe Çamlı Mahallesi Satılık 300 M2 Arsa

- 15 Fotoğraf

1.650.000 TL
5.500 TL/m²
- 300 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası18951386
- İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı5.500 TL/m²
- Metrekare300 m²
Çamlı Mahallesi
| 300 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
1.426.200 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%74
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3505528
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBenzer İlanlar
Çamlı Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Atatürk Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıÇelebi Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKahramandere Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKüçükkaya Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıMaltepe Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıMustafa Kemal Paşa Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıPayamlı Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıSiteler Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıYaka Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıYalı Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıYelki Mahallesi Satılık Tarla İlanları