- Anasayfa>
- Satılık Bağ & Bahçe>
- Aksaray Satılık Bağ & Bahçe>
- Güzelyurt Satılık Bağ & Bahçe>
- Yukarı Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe>
- Güzelyurt ta TOKİ’ye yakın 574 / 39. 970. M. Bağ
Güzelyurt Ta Toki’ye Yakın 574 / 39. 970. M. Bağ
- 8 Fotoğraf
320.000 TL
330 TL/m²
- 970 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası18952918
- İlan Güncelleme Tarihi19 Mart 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuBağ & Bahçe
- Metrekare Birim Fiyatı330 TL/m²
- Metrekare970 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasVar
- Kat KarşılığıVerilemez
- Ada574
- Parsel39
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
İlan Açıklaması
Bölge Raporu
Yukarı Mahallesi
| 970 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
194.000 TL
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 6800033
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Yukarı Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Akpınar Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıAkyamaç Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıAlanyurt Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıAşağı Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıBelisırma Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıBozcayurt Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıGaziemir Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıHarmanlık Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıIlısu Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKarşıyaka Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKayaaltı Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKayaardı Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKöprübaşı Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıSivrihisar Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıUzunkaya Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıYaprakhisar Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıYeni Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıYeni Selime Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanları