İpsala Sarıcaali Köyünde Satılık 9,067 M² Tarla
1.950.000 TL
  • 9.067 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar

İpsala Sarıcaali Köyünde Satılık 9,067 M² Tarla

İpsala Sarıcaali Köyünde Satılık 9,067 M² Tarla
  • 3 Fotoğraf
İpsala Sarıcaali Köyünde Satılık 9,067 M² Tarlaİpsala Sarıcaali Köyünde Satılık 9,067 M² Tarla
1.950.000 TL
215 TL/m²
  • 9.067 m²
Edirne - İpsala - Sarıcaali Köyü
İpsala Sarıcaali Köyünde Satılık 9,067 M² Tarla

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası18541949
  • İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTarla
  • Metrekare Birim Fiyatı215 TL/m²
  • Metrekare9.067 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
  • TakasVar
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • PaftaG16b03c
  • Parsel9
  • Fiyat DurumuGenel Fiyat

İlan Açıklaması

Bölge Raporu

Sarıcaali Köyü

| 9.067 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

1.305.648 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%-37

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73