Kadıköy'ün Merkezinde 105 M2 İmarlı Boş Arsa
39.995.000 TL
%20
  • 105 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar
Kadıköy'ün Merkezinde 105 M2 İmarlı Boş Arsa
  • 7 Fotoğraf
Kadıköy'ün Merkezinde 105 M2 İmarlı Boş ArsaKadıköy'ün Merkezinde 105 M2 İmarlı Boş Arsa
39.995.000 TL
%20
380.905 TL/m²
  • 105 m²
İstanbul - Kadıköy - Osmanağa Mahallesi
Kadıköy'ün Merkezinde 105 M2 İmarlı Boş Arsa

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası19179104
  • İlan Güncelleme Tarihi07 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuKonut+Ticaret Alanı
  • Metrekare Birim Fiyatı380.905 TL/m²
  • Metrekare105 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
  • TakasYok
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Parsel17

Fiyat Bilgisi

Osmanağa Mahallesi - Bu ilan için bölgesindeki diğer ilanlar ve özellikler dikkate alınarak tahmini bir fiyat hesaplaması yapılmıştır.
39.995.000 TL
Min   TL
Max   TL
Bu ekrandaki tahminlertarafından satış, saha çalışmaları ve internette yer alan verilere dayalı istatistiksel modelleme yöntemleri ile üretilmiştir ve sapmalar içerebilir. Burada yer alan bilgiler ve tahminler, varsayımsal olup herhangi bir taahhüt veya kesinlik içermez. Bu kapsamda buradaki bilgiler ve tahminler, müşteri için sadece tavsiye niteliğinde olup öngörü amaçlıdır; herhangi bir şekilde Emlakjet, Endeksa veya müşteriler için hukuki bağlayıcılığı olamaz. Bu bilgi ve tahminlerin bir yatırıma veya ticarete konu edilmesi halinde Emlakjet ve Endeksa herhangi bir sorumluluk üstlenmez.

Bölge Raporu

Osmanağa Mahallesi

| 105 m² Arsa için
Demografik Bilgiler
Toplam Nüfus

7.497 - Az yoğun

Eğitim Durumu

%47 Üniversite ve Üstü

Ortalama Yaş