Kızılkaya Da Yatırımlık Tarla
1.020.000 TL
  • 1.727 m²
Kızılkaya Da Yatırımlık Tarla
  • 2 Fotoğraf
Kızılkaya Da Yatırımlık TarlaKızılkaya Da Yatırımlık Tarla
1.020.000 TL
591 TL/m²
  • 1.727 m²
Aksaray - Gülağaç - Kızılkaya Köyü
Kızılkaya Da Yatırımlık Tarla

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası19301444
  • İlan Güncelleme Tarihi10 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTarla
  • Metrekare Birim Fiyatı591 TL/m²
  • Metrekare1.727 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
  • TakasYok
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Parsel241
  • Fiyat DurumuGenel Fiyat

İlan Açıklaması

Bölge Raporu

Kızılkaya Köyü

| 1.727 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

253.869 TL

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al