- Anasayfa>
- Satılık Konut İmarlı>
- Yalova Satılık Konut İmarlı>
- Armutlu Satılık Konut İmarlı>
- Fıstıklı Köyü Satılık Konut İmarlı>
- KÖY İÇİNDE MÜSTAKİL EV OLAN ARSA MIZ SATILIK...
Köy İçinde Müstakil Ev Olan Arsa Mız Satılık...

- 26 Fotoğraf

8.500.000 TL
2.009 TL/m²
- 4.230 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası16731651
- İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuKonut İmarlı
- Metrekare Birim Fiyatı2.009 TL/m²
- Metrekare4.230 m²
Fıstıklı Köyü
| 4.230 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
20.811.600 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%-20
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 5400959
Firmanın Diğer İlanları
Bu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Fıstıklı Köyü Mh. Yakın Diğer Mahalleler
50. Yıl Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıBayır Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıHayriye Köyü Satılık Konut İmarlı İlanlarıKapaklı Köyü Satılık Konut İmarlı İlanlarıKarşıyaka Mahallesi Satılık Konut İmarlı İlanlarıMecidiye Köyü Satılık Konut İmarlı İlanlarıSelimiye Köyü Satılık Konut İmarlı İlanları