Marmaris Söğütte Denize 900m Tiny House Uygun Satılık Tarla
1.000.000 TL
  • 252 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar

Marmaris Söğütte Denize 900m Tiny House Uygun Satılık Tarla

Marmaris Söğütte Denize 900m Tiny House Uygun Satılık Tarla
  • 9 Fotoğraf
Marmaris Söğütte Denize 900m Tiny House Uygun Satılık TarlaMarmaris Söğütte Denize 900m Tiny House Uygun Satılık Tarla
1.000.000 TL
3.968 TL/m²
  • 252 m²
Muğla - Marmaris - Söğüt Mahallesi
Marmaris Söğütte Denize 900m Tiny House Uygun Satılık Tarla
İlan Bilgileri
  • İlan Numarası19196382
  • İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTarla
  • Metrekare Birim Fiyatı3.968 TL/m²
  • Metrekare252 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
  • TakasYok
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Yatırıma UygunlukBilinmiyor
  • Fiyat DurumuGenel Fiyat

Marmaris Söğütte Denize 900m Tiny House Uygun Satılık Tarla Açıklaması

İlan Özellikleri
Altyapı Özellikleri
  • Parselli
Bölge Raporu

Söğüt Mahallesi

| 252 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

1.965.348 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%13

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73