- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- Burdur Satılık Tarla>
- Tefenni Satılık Tarla>
- Yuva Köyü Satılık Tarla>
- MERKEZDE YATIRIMLIK SULAK TARLA
Merkezde Yatırımlık Sulak Tarla

- 3 Fotoğraf

1.300.000 TL
152 TL/m²
- 8.560 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası15829402
- İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı152 TL/m²
- Metrekare8.560 m²
Yuva Köyü
| 8.560 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
1.566.480 TL
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 0703531
- Mesleki Yeterlilik Belgesi YBO174/17UYO333-5/00/2514
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBenzer İlanlar
Yuva Köyü Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Başpınar Köyü Satılık Tarla İlanlarıBayramlar Köyü Satılık Tarla İlanlarıBelkaya Köyü Satılık Tarla İlanlarıBeyköy Köyü Satılık Tarla İlanlarıÇaylı Köyü Satılık Tarla İlanlarıEce Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıEsentepe Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıEşeler Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıFatih Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıGöktürk Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıHasanpaşa Köyü Satılık Tarla İlanlarıKaramusa Köyü Satılık Tarla İlanlarıKır Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıPazar Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıSazak Köyü Satılık Tarla İlanlarıSeydiler Köyü Satılık Tarla İlanlarıYaylaköy Köyü Satılık Tarla İlanlarıYenice Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıYeşilköy Köyü Satılık Tarla İlanlarıYokuş Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıYuvalak Köyü Satılık Tarla İlanlarıZafer Mahallesi Satılık Tarla İlanları