Mordoğanda Deniz Manzaralı Villa Arsası
3.350.000 TL
  • 250 m²
Mordoğanda Deniz Manzaralı Villa Arsası
  • 7 Fotoğraf
Mordoğanda Deniz Manzaralı Villa ArsasıMordoğanda Deniz Manzaralı Villa Arsası
3.350.000 TL
13.400 TL/m²
  • 250 m²
İzmir - Karaburun - Mordoğan Mahallesi
Mordoğanda Deniz Manzaralı Villa Arsası

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası19387348
  • İlan Güncelleme Tarihi19 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuVilla İmarlı
  • Metrekare Birim Fiyatı13.400 TL/m²
  • Metrekare250 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
  • TakasYok
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Parsel4

Mordoğan Mahallesi

| 250 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

3.863.000 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%26

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73