- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- Edirne Satılık Tarla>
- Havsa Satılık Tarla>
- Yolageldi Köyü Satılık Tarla>
- MÜSTAKİL TAPULU SATILIK TARLA
Müstakil Tapulu Satılık Tarla

- 1 Fotoğraf

490.000 TL
551 TL/m²
- 890 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19146466
- İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı551 TL/m²
- Metrekare890 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasYok
- Kat KarşılığıVerilemez
- Parsel105
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
İlan Açıklaması
Bölge Raporu
Yolageldi Köyü
| 890 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
298.150 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%-7
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 5901850
Bu İlana Bakanlar Bunlara da Baktı
Yolageldi Köyü Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Abalar Köyü Satılık Tarla İlanlarıArpaç Köyü Satılık Tarla İlanlarıAzatlı Köyü Satılık Tarla İlanlarıBakışlar Köyü Satılık Tarla İlanlarıBostanlı Köyü Satılık Tarla İlanlarıCumhuriyet Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıÇukurköy Köyü Satılık Tarla İlanlarıHabiller Köyü Satılık Tarla İlanlarıHacıgazi Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıHacıisa Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıHasköy Köyü Satılık Tarla İlanlarıHelvacı Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKabaağaç Köyü Satılık Tarla İlanlarıKöseömer Köyü Satılık Tarla İlanlarıKulubalık Köyü Satılık Tarla İlanlarıKuzucu Köyü Satılık Tarla İlanlarıMusulca Köyü Satılık Tarla İlanlarıNaipyusuf Köyü Satılık Tarla İlanlarıNecatiye Köyü Satılık Tarla İlanlarıOğulpaşa Köyü Satılık Tarla İlanlarıOsmanlı Köyü Satılık Tarla İlanlarıSöğütlüdere Köyü Satılık Tarla İlanlarıŞerbettar Köyü Satılık Tarla İlanlarıTahal Köyü Satılık Tarla İlanlarıTaptık Köyü Satılık Tarla İlanlarıVaroş Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıYeni Mahallesi Satılık Tarla İlanları