- Anasayfa>
- Satılık Konut İmarlı>
- İstanbul Satılık Konut İmarlı>
- Adalar Satılık Konut İmarlı>
- Maden Mahallesi Satılık Konut İmarlı>
- Planet’ten Deniz Manzaralı Konut İmarlı 562m2 Arsa
Planet’ten Deniz Manzaralı Konut İmarlı 562m2 Arsa

- 4 Fotoğraf

20.000.000 TL
35.587 TL/m²
- 562 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19018604
- İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuKonut İmarlı
- Metrekare Birim Fiyatı35.587 TL/m²
- Metrekare562 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun
- TakasYok
- Kat KarşılığıVerilemez
- Yatırıma UygunlukBilinmiyor
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
Planet’ten Deniz Manzaralı Konut İmarlı 562m2 Arsa Açıklaması
Bölge Raporu
Maden Mahallesi
| 562 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
32.929.266 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%13
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3404148