- Anasayfa>
- Satılık Bağ & Bahçe>
- Bilecik Satılık Bağ & Bahçe>
- Söğüt Satılık Bağ & Bahçe>
- Gündüzbey Köyü Satılık Bağ & Bahçe>
- RESMİ YOL KENARI FIRSAT TARLA
Resmi Yol Kenarı Fırsat Tarla

- 13 Fotoğraf

630.000 TL
158 TL/m²
- 3.981 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası18998963
- İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuBağ & Bahçe
- Metrekare Birim Fiyatı158 TL/m²
- Metrekare3.981 m²
Gündüzbey Köyü
| 3.981 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
589.188 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%-29
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 1100089
- Mesleki Yeterlilik Belgesi YB0135/17UY0333-5/00/6327
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBenzer İlanlar
Gündüzbey Köyü Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Akçasu Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıBalaban Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıBorcak Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıCumhuriyet Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıÇaltı Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıDereboyu Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıDömez Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıDudaş Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıGeçitli Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıHamitabat Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıHayriye Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKayabalı Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKayhan Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKepen Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKızılsaray Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKüre Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıOluklu Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıOrtaca Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıOrta Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıRızapaşa Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıSavcıbey Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıSırhoca Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıTuzaklı Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıTürkmenbaşı Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıYakacık Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıYeşilyurt Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıZemzemiye Köyü Satılık Bağ & Bahçe İlanları