Sakarya Erenler Sarıcalar Satılık Tarla Remax İlknur Doğan Dan
4.250.000 TL
  • 7.560 m²

• 6 Fotoğraf
Sakarya Erenler Sarıcalar Satılık Tarla Remax İlknur Doğan DanSakarya Erenler Sarıcalar Satılık Tarla Remax İlknur Doğan Dan
4.250.000 TL
562 TL/m²
  • 7.560 m²
Sakarya - Erenler - Sarıcalar Mahallesi

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası19397491
  • İlan Güncelleme Tarihi21 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTarla
  • Metrekare Birim Fiyatı562 TL/m²
  • Metrekare7.560 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
  • TakasYok
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Parsel516
  • Fiyat DurumuGenel Fiyat

İlan Açıklaması

Bölge Raporu

Sarıcalar Mahallesi

| 7.560 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

9.548.280 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%29

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Sarıcalar Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73