- Anasayfa>
- Satılık Bağ & Bahçe>
- Sakarya Satılık Bağ & Bahçe>
- Sapanca Satılık Bağ & Bahçe>
- Muradiye Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe>
- SAPANCA'DA DOĞA İÇERİSİNDE EŞSİZ KONUMDA KUPON ARSA
Sapanca'da Doğa İçerisinde Eşsiz Konumda Kupon Arsa

- 4 Fotoğraf

17.350.000 TL
1.350 TL/m²
- 12.850 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası15789357
- İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuBağ & Bahçe
- Metrekare Birim Fiyatı1.350 TL/m²
- Metrekare12.850 m²
Muradiye Mahallesi
| 12.850 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
68.297.750 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%68
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 5400998
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBenzer İlanlar
Muradiye Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Akçay Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıBalkaya Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıCamicedit Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıÇayiçi Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıFevziye Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıGazipaşa Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıGöl Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıGüldibi Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıHacımercan Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıİkramiye Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıİlmiye Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıİstanbuldere Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKırkpınar Hasanpaşa Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKırkpınar Soğuksu Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKırkpınar Tepebaşı Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKurtköy Dibektaş Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKurtköy Fatih Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKurtköy Yavuzselim Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıKuruçeşme Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıMahmudiye Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıMemnuniye Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıNailiye Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıRüstempaşa Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıŞükriye Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıUzunkum Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıÜnlüce Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıYanık Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanlarıYeni Mahallesi Satılık Bağ & Bahçe İlanları