Saray Küçükyoncalıda 1071 M2 Tek Tapu Satılık Arsa...
570.000 TL
  • 1.071 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar

Saray Küçükyoncalıda 1071 M2 Tek Tapu Satılık Arsa...

Saray Küçükyoncalıda 1071 M2 Tek Tapu Satılık Arsa...
  • 2 Fotoğraf
Saray Küçükyoncalıda 1071 M2 Tek Tapu Satılık Arsa...Saray Küçükyoncalıda 1071 M2 Tek Tapu Satılık Arsa...
570.000 TL
532 TL/m²
  • 1.071 m²
Tekirdağ - Saray - Küçükyoncalı Mahallesi
Saray Küçükyoncalıda 1071 M2 Tek Tapu Satılık Arsa...

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası17965675
  • İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuTarla
  • Metrekare Birim Fiyatı532 TL/m²
  • Metrekare1.071 m²

Küçükyoncalı Mahallesi

| 1.071 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

890.001 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%16

  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al