- Anasayfa>
- Satılık Konut İmarlı>
- Edirne Satılık Konut İmarlı>
- Meriç Satılık Konut İmarlı>
- Karahamza Köyü Satılık Konut İmarlı>
- SATILIK ARSA 521 m2
Satılık Arsa 521 M2

- 28 Fotoğraf

700.000 TL
1.344 TL/m²
- 521 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19192491
- İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuKonut İmarlı
- Metrekare Birim Fiyatı1.344 TL/m²
- Metrekare521 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun
- TakasYok
- Kat KarşılığıVerilemez
- Ada179
- Parsel6
- Kaks0.60
- Gabari6.50
- Bağlı Olduğu BelediyeMERİÇ
- Yatırıma UygunlukYatırıma Uygun
- İpotek DurumuYok
- Arazi DurumuBoş
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
- Görüntülü Gezilebilir mi?Hayır
Satılık Arsa 521 M2 Açıklaması
Karahamza Köyü
| 521 m² Arsa içinDemografik Bilgiler
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3900503
- Mesleki Yeterlilik Belgesi YB0117/17UY0333
Firmanın Diğer İlanlarıDiğer İlanlarını Gör