Satılık İmarlı Arsa Tekirdağ Çerkezköy'de 825 M²
10.500.000 TL
  • 825 m²
  • Genel Bakış
  • İlan Hakkında
  • Konum Bilgisi
  • Fiyat Analizi
  • Bölge Raporu
  • Firma Künyesi
  • Önerilen İlanlar

Satılık İmarlı Arsa Tekirdağ Çerkezköy'de 825 M²

Satılık İmarlı Arsa Tekirdağ Çerkezköy'de 825 M²
  • 4 Fotoğraf
Satılık İmarlı Arsa Tekirdağ Çerkezköy'de 825 M²Satılık İmarlı Arsa Tekirdağ Çerkezköy'de 825 M²
10.500.000 TL
12.727 TL/m²
  • 825 m²
Tekirdağ - Çerkezköy - Gazi Mustafa Kemalpaşa Mahallesi
Satılık İmarlı Arsa Tekirdağ Çerkezköy'de 825 M²

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası18833544
  • İlan Güncelleme Tarihi05 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuKonut İmarlı
  • Metrekare Birim Fiyatı12.727 TL/m²
  • Metrekare825 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
  • TakasYok
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Parsel12
  • Gabari6.50
  • Fiyat DurumuGenel Fiyat

İlan Açıklaması

İlan Özellikleri

Manzara
  • Şehir Manzaralı

Bölge Raporu

Binkonutlar Mahallesi

| 825 m² Arsa için
Ortalama Satılık Fiyatı

8.647.650 TL

1 Yıllık Değer Değişimi

%-8

Firma Künyesi

Hüseyin Sönmez

SEMATTE GAYRİMENKULİstanbul, Eyüpsultan
5. Yıl
  • Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 3407586
  • Mesleki Yeterlilik Belgesi YB0217/17UY0333-500/1541
  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al