Satılık Müstakil Arsa
2.650.000 TL
  • 1.000 m²
Satılık Müstakil Arsa
  • 5 Fotoğraf
Satılık Müstakil ArsaSatılık Müstakil Arsa
2.650.000 TL
2.650 TL/m²
  • 1.000 m²
Edirne - Meriç - Şehit Mehmet Aydın Mahallesi
Satılık Müstakil Arsa

İlan Bilgileri

  • İlan Numarası18097469
  • İlan Güncelleme Tarihi04 Mayıs 2026
  • TürüArsa
  • KategorisiSatılık
  • İmar DurumuKonut İmarlı
  • Metrekare Birim Fiyatı2.650 TL/m²
  • Metrekare1.000 m²
  • Tapu DurumuMüstakil Tapulu
  • Krediye UygunlukBilinmiyor
  • TakasVar
  • Kat KarşılığıVerilemez
  • Parsel3526
  • Arazi DurumuBoş
  • Fiyat DurumuGenel Fiyat

İlan Açıklaması

Bölge Raporu

Şehit Mehmet Aydın Mahallesi

| 1.000 m² Arsa için
Demografik Bilgiler
Toplam Nüfus

1.114 - Normal

Eğitim Durumu

%47 İlkokul

Ortalama Yaş

45

Medeni Hal

%56 Evli

Sosyo-Ekonomik Statü

C

Hane Halkı Geliri

29.157 TL

Gündüz EmlakTekirdağ, Kapaklı
1. Yıl
  • Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 5901705
  • Güvenlik Önerileri

    Gayrimenkulu görmeden, hiçbir sebeple kapora ve benzeri ödeme gerçekleştirmeyin.

  • Hatalı İlan Bildir

    Hatalı bilgi içeren veya iletişim sorunu yaşadığınız ilanları bildirin.

Geri Al
Diğer
Çerez Ayarları

Bize Ulaşın

0 (850) 312 73 73