- Anasayfa>
- Satılık Tarla>
- Aksaray Satılık Tarla>
- Ortaköy Satılık Tarla>
- Balcı Mahallesi Satılık Tarla>
- SATILIK TARLA ORTAKÖY BALCI DA TARLA
Satılık Tarla Ortaköy Balcı Da Tarla
- 5 Fotoğraf
650.000 TL
112 TL/m²
- 5.801 m²

İlan Bilgileri
- İlan Numarası19353132
- İlan Güncelleme Tarihi11 Mayıs 2026
- TürüArsa
- KategorisiSatılık
- İmar DurumuTarla
- Metrekare Birim Fiyatı112 TL/m²
- Metrekare5.801 m²
- Tapu DurumuMüstakil Tapulu
- Krediye UygunlukKrediye Uygun Değil
- TakasYok
- Kat KarşılığıVerilemez
- Ada280
- Parsel3
- Fiyat DurumuGenel Fiyat
İlan Açıklaması
Bölge Raporu
Balcı Mahallesi
| 5.801 m² Arsa içinOrtalama Satılık Fiyatı
2.285.594 TL
1 Yıllık Değer Değişimi
%48
Firma Künyesi
- Taşınmaz Ticari Yetki Belgesi 6800033
Firmanın Diğer İlanları
Diğer İlanlarını GörBenzer İlanlar
Balcı Mahallesi Mh. Yakın Diğer Mahalleler
Akpınar Köyü Satılık Tarla İlanlarıBozkır Köyü Satılık Tarla İlanlarıCamuzluk Köyü Satılık Tarla İlanlarıCeceli Köyü Satılık Tarla İlanlarıCumali Köyü Satılık Tarla İlanlarıÇankaya Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıÇatin Köyü Satılık Tarla İlanlarıÇiftevi Köyü Satılık Tarla İlanlarıDevedamı Köyü Satılık Tarla İlanlarıDurhasanlı Köyü Satılık Tarla İlanlarıEsentepe Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıFatih Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıGökkaya Köyü Satılık Tarla İlanlarıGökler Köyü Satılık Tarla İlanlarıHacıibrahimuşağı Köyü Satılık Tarla İlanlarıHacımahmutuşağı Köyü Satılık Tarla İlanlarıHarmandalı Köyü Satılık Tarla İlanlarıHıdırlı Köyü Satılık Tarla İlanlarıHocabeyli Köyü Satılık Tarla İlanlarıİstiklal Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKarapınar Köyü Satılık Tarla İlanlarıKarşı Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKızılay Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıKümbet Köyü Satılık Tarla İlanlarıMaltepe Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıMehmet Akif Ersoy Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıNamlıkışla Köyü Satılık Tarla İlanlarıOğuzlar Köyü Satılık Tarla İlanlarıOzancık Köyü Satılık Tarla İlanlarıPınarbaşı Köyü Satılık Tarla İlanlarıPirli Köyü Satılık Tarla İlanlarıPlevne Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıReşadiye Köyü Satılık Tarla İlanlarıSalarıalaca Köyü Satılık Tarla İlanlarıSalarıgödeler Köyü Satılık Tarla İlanlarıSarıkaraman Köyü Satılık Tarla İlanlarıSatansarı Köyü Satılık Tarla İlanlarıSeksenuşağı Köyü Satılık Tarla İlanlarıYeni Mahallesi Satılık Tarla İlanlarıYıldırımlar Köyü Satılık Tarla İlanlarıZafer Mahallesi Satılık Tarla İlanları